PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 076
ocen
6,4 10 1 16076
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

Niech mi to ktos wytlumaczy ?
Nikogo nie obrazalem nie uzywalem wulgaryzmow , pisalem na temat a tu patrze ze wpis zostal usuniety za niezgodnosc z regulaminem !
Pytanie bylo takie czy warto obejrzec ten film - czy to jest do c*** niezgodne z regulaminem ?

ocenił(a) film na 9
era

tez sie zdziwilam, moze chcieli usunac czyjas odpowiedz do Twojego posta i niechcacy wywalono calosc?

ocenił(a) film na 4
miss_russ

moze ale bardzo w to watpie

Chyba nie maja co robic

era

Chodzilo o to ze temat byl o sciaganiu z netu tego filmu. Na filmwebie wszysktie tematy o sciaganiu i szukaniu napisow do filmow sa blokowane.

ocenił(a) film na 4
They_Are_Not_You

o sciaganiu napisow widzialem pare tematow i jakos nikt ich nie usunal
Poza tym wiadomo ze film 2 dni po premierze nie bedzie jeszcze w sklepach wiec jedynym sposobem na obejrzenie go jest sciagniecie z neta albo pojscie do kina . Przez to ze do jedynego kina mam 28 km to juz wole sobie sciagnac

ocenił(a) film na 4
era

przed chwila przeczytalem regulamin i nie ma tam zadnej wzmianki o tym ze nie mozna pisac na temat sciagania z neta ;/
to dalej nie wiem o co chodzi :F

era

noi wiadomo, ze osoby odpowiedzialne za stronę nie sa w stanie blokowac wszystkich tematów, ale jak natrafisz na tematy zablokowane to albo sa to za bardzo wulgarne najazdy na aktorów albo właśnie tematy o napiusach i ściąganiu. (na górze zawsze masz tytuł tematu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones