PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230925}

Gry weselne

Imagine Me & You
6,4 16 076
ocen
6,4 10 1 16076
Gry weselne
powrót do forum filmu Gry weselne

najlepsza częśc filmu

ocenił(a) film na 10

Najlepsza częśc filmu znajduje się poza nim. Chodzi mi o ten "genialny" opis, który można przeczytać na filmwebie, stronie oficjalnej i właściwie wszędzie gdzie trzeba było film opisać a się go nie widziało (vide zachodnie sklepy z dvd). Zdradzić o czym film jest i się nie zająknąć nawet imieniem "nowej miłości" Rachel to prawdziwa sztuka. Myślałam, że to polacy napisali bo się bali otwarcie przynać, że film jest o lesbijkach, ale jak już wspomniałam na zachodnich witrynach też go spotkałam, więc to chyba zabieg producentów.

ocenił(a) film na 8
kreska

no chyba tu chodzi o niespodziewanke ze "nowa miłość" to dziewczyna - ttroche odstaje od klasycznej formy komedii romantycznych

ocenił(a) film na 9
norsevia3

Chyba po plakacie mozna sie domyslic tego i owego...

ocenił(a) film na 10
miss_russ

po plakacie owszem, ale nie mogę jakoś odpędzić myśli, że ktoś się bał nazwać rzeczy po imieniu. A może to tylko moja narodowa homofobofobia sie odzywa :) (homofobofobia - strach przed homofobami ;))

ocenił(a) film na 9
kreska

LOL fajne okreslenie strachu przed homofobami :)))

miss_russ

nazwa fajna! a pewnie tak zrobili bo czesc ludzi kiedy idzie na film nie przyglada sie plakatowi, patrzy tylko na ilosc gwiazdek i ewentualnie na opis, a potem wielka nispodzianka. homofobowie nie wiedza na co ida. zastanawiam sie czemu nie ma heterofobi? pewni dlatego ze jestesmy zmuszeni od malekosci patrzec na calujace sie pary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones