PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440267}

Gry wojenne: Kod śmierci

Wargames: The Dead Code
5,3 1 447
ocen
5,3 10 1 1447
Gry wojenne: Kod śmierci
powrót do forum filmu Gry wojenne: Kod śmierci

Zdecydowanie nie polecam!
Bardzo słaby film, amerykańska sieczka o superkomputerach.
Dla dorosłych śmieszny, dla dzieci zbyt trudny - nie zrozumieją - chociaż bzdury piszę! Tu nie ma co rozumieć.
Kino klasy W, rozśmieszyło mnie jak dwójka amerykańskich nastolatków miała problem z dogadaniem się w Kanadzie. Oni chyba uważają, że Kanadyjczycy mówią TYLKO po francusku :P
Zastanawia mnie czytelniku, który czytasz ten oto komentarz, dlaczego w ogóle interesujesz się tym filmem? :P
Chcesz popełnić taki sam błąd jak ja? :)

Mathii

Niestety już go popełniłem :( fakt - jestem po filmie.
Średni film nic specjalnego.Trochę akcji - film był by dobry ale chyba 10 lat temu :)

użytkownik usunięty
Mathii

Zgadzam się z opinią powyżej. Jeśli to ma być coś na wzór War Games to chyba reżyser pomylił Distro z McDonalds - pierwowzór mimo swojego wieku bije ten film na głowę, zresztą nie ma co porównywać tej produkcji. Porażka, zero realizmu - wszystko tworzone jest sztucznie... "super komputer" z podświetlanymi płytami głównymi jak na choince...

kurcze...musze powiedziec ze bardzo mnie ten film zaciekawił jak przeczytałam wasze opinie;) zaraz sie za niego zabieram hehe

Aleera_2

Aleera nieee oglądaj tego :P
Ten film to totalne nieporozumienie.
Jak napisał autor tematu - dla dorosłych zbyt dziecinny dla dzieci za trudny ... Trafił w sedno :)
Siedziałem na tym filmie jak osioł przybity do krzesła ... zastanawiałem się dlaczego panowie w garniturach nie potrafili dogonić samochodem głównego aktora wraz z uciekającą dziewczyną.
Dlaczego nastoletni "superbohater" biegnie szybciej niż samochód :)

ocenił(a) film na 9
Tef

Muszę zaprzeczyć... mi się bardzo podobał ;DD może dlatego że lubię komputery^^

ocenił(a) film na 1
kzabost

"ocenił(a) na:9/10 ♥"
Dziękuję.

ocenił(a) film na 10
Mathii

Witam !

Właśnie obejrzałem ten film i jestem pod ogromnym wrażeniem. Po prostu za mało jest ludzi którzy go rozumieją."...zastanawiałem się dlaczego panowie w garniturach nie potrafili dogonić samochodem głównego aktora wraz z uciekającą dziewczyną..." odpowiadając na te jak ze głupie pytanie odpowiedź jest banalna ! Mieli ich rozjechać ? Z racji tego ze jechali w miejscu gdzie nie mieli ich jak wyprzedzić tym samym zagrodzić im drogi, zmuszeni byli za nimi jechać ! W dodatku tak się składa że w Kanadzie większość ludzi mówi po francusku. Precyzując jak już nie "Distro" tylko Bistro. Ale widocznie do takich filmów trzeba dorosnąć lub być tak jak ja informatykiem który widział w życiu komputery szachowe.

ocenił(a) film na 2
warezxp

Jasna pała... mam nadzieję, że powyższy komentarz to ironia...

Nie mieli gdzie wyprzedzić? Cholernie szeroki, równiutki chodnik biegnący wzdłuż ulicy i dwie ekipy w nie byle jakich samochodach... No tragedia... Dobrze, że nie trafili na maratończyków, bo musieliby jechać za nimi przez 40 km z prędkością 10 km/h.

Film to pomyłka. Jak macie za dużo czasu to zmarnujcie go w inny sposób...

fy22

Zapomniałeś,że chodnik od ulicy był oddzielony rzędami drzew :P

ocenił(a) film na 1
Mathii

Nie dotrwałem do końca tego filmu. Tylu niedorzeczności w jednym filmie to dawno nie widziałem. Gra komputerowa, która pomaga identyfikować terrorysów. Do tego jeden gościu pierwszy raz w nią gra i dochodzi do 5 lvl ( oznacza to że jest na celowniku) i przez to jest ścigany przez nie wiadomo kogo. Tragedia. Obejrzałem 60 % filmu- ile to życia straconego...

Idę zagrać w jakąś gre może CBA zapuka mi do drzwi :).

dudek34

Pamiętam, że przy tej scenie byłem bliski roześmiania się na głos. Dzieciak udowodnił, że posiada ogólnodostępną widzę na temat toksyczności określonych substancji. Zdaniem tych elitarnych agentów nie mógł po prostu wyszperać jej w Internecie albo bibliotece - takimi informacjami dysponują przecież tylko i wyłącznie terroryści. Posługując się taką samą logiką powinno się pozamykać za terroryzm tych wszystkich, którzy w młodości bawili się karbidem albo robili petardy z czarnego prochu. ;)

ocenił(a) film na 3
Mathii

Oj tam przesadzasz. Trzeba tylko dodać gatunek: durna i bezmyślna komedia ;)
2 minuta filmu i już dwie durnoty zauważyłem, gościu strzelający łuską i dziwki dla afgańskich terrorystów które wyglądają jakby je minute temu zgarnął zza rogu amerykańskiego miasta. Jestem ciekaw czy reżyser wie gdzie Afganistan leży i zna kulturę i poglądy bojowników afgańskich na używki ;)

Guliwer_2

Przyłączam się do przeciwników filmu ... strasznie męczący kipa jak nic

rzoska

Lipa miało być ... a scena z pościgu fenomenalna buhaha

Mathii

Mozna obejrzec tylko z sentymentu do pierwowzoru. Bylem na nim w kinie z 25l temu. Tym ktorzy go nie ogladali - nie polecam, szkoda czasu.
5/10

ocenił(a) film na 1
Mathii

mam szeroką tolerancję jeśli chodzi o filmy. Dzisiaj miałam ochotę na obejrzenie czegoś przy czym nie będę musiała myśleć, ale ten film przekroczył wszelkie pojęcie. Gorszego filmu nigdy nie oglądałam :| porażka totalna, sama sie sobie dziwie ze do konca wytrzymałam.. chociaz nie, pod koniec już systemem 5sekundowym ogladalam bo sie nie dało ^^'

Mathii

play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P, play with me baby :P,

Ten film jest beznadziejny jak mój komentarz :P . Daruje sobie i nawet go nie ocenie :P

graba8503

Bez przesady aż taki zły nie jest. Pierwszy też nie był realny. A jak chcecie realne filmy to włączcie sobie obyczajowy lub dramat

bigdady33

A to nie był dramat? o,,O no skoro to była komedia, to rzeczywiście pół biedy ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones