PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199042}

Grzanie ławy

The Benchwarmers
6,1 5 838
ocen
6,1 10 1 5838
Grzanie ławy
powrót do forum filmu Grzanie ławy

Syf jakich mało (wiele?). Jak babcię kocham można by już nie obsadzać Roba Schneidera w filmach? Tak w ogóle? :P

domine667

Dla niektórych jak widać jest ciężko zrozumieć przesłanie takiego zwykłego filmu. No trudno, życzę powodzenia!

ocenił(a) film na 3
Shak33

Na szczęście każdy ma prawo do wlasnej oceny :)
Proponuję zapoznać się z ilością nominacji Schneidera do "prestiżowej" nagrody Zlotych Malin(m.in. za "Benchwarmers"). To nie jest tak że Ci źli jurorzy go tak strasznie nie lubią, on po prostu jest tak slabym aktorem.

domine667

Tylko pamietaj ze on nie ma być aktorem, który każdym ruchem przyprawia o dreszcze i poradzi sobie w każdej roli. On po prostu ma rozśmieszać bo w końcu gra w komedi :) I według mnie udaje mu się to zawsze. Zresztą z tą jego grą aktorską też nie jest aż tak źle.

ocenił(a) film na 3
Szerdzio

Nie no OK, może po prostu jego komediowe emploi nie jest w moim guście :)

domine667

Jesteś baranem. Tylko barany piszą "ci" wielką literą.

cotypowiesz

Hmm podejrzewam że baranem i prostakiem jesteś tu Ty, w porównaniu do Ciebie ludzie posiadają na tyle kultury osobistej że potrafią okazać odrobinę szacunku.

Co do filmu to fajna komedia, z przyjemnością się ogląda i każdy ma prawo do własnego zdania.

ocenił(a) film na 2
Shak33

Ja tutaj żadnego przesłania nie widzę, może dlatego, że nie mam już 6 lat.

ocenił(a) film na 8
domine667

gówno mnie obchodzi twoja opinia, krytykancie z filmwebu hahahahha

ocenił(a) film na 5
domine667

Zgadzam się słąby ten film jednak sandler wymiata w komediach tego typu 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones