PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835022}

Grzechotnik

Rattlesnake
4,4 4 529
ocen
4,4 10 1 4529
Grzechotnik
powrót do forum filmu Grzechotnik

Odkąd pojawił się zwiastun nie mogłam doczekać się seansu, niestety się zawiodłam, nudny, nie łączący się w całość film. Strata czasu na oglądanie

ocenił(a) film na 6
aleksandra_t_9151

A co takiego nie laczylo sie w nim calosc ?

ocenił(a) film na 6
aproxx

Dobre pytanie. Ja też się do niego przyłączam. Tym bardziej, że mnie się akurat film spodobał
https://www.filmweb.pl/film/Grzechotnik-2019-835022/discussion/Nie+sugerowa%C4%8 7+si%C4%99+komentarzami+i+niskimi+ocenami+%E2%80%93+obejrze%C4%87+samemu.+Wg+mni e+warto.,3119165
a określenie "beznadziejny" warto by rezerwować dla jakichś zero-jedynkowych gniotów. Taka jest w końcu definicja beznadziejności. :-)

ocenił(a) film na 6
jabu

Racja. Odniose sie do mojego prywatnego opisu tego filmu widocznego tylko dla znajomych:

,,Nawet mi sie pobal. Mial fajny klimat, intryge i niebanalne wykonanie. Jednak po takim wystepku nie zajeloby to policji dluzej, niz tydzien, by ja dorwac.,,

ocenił(a) film na 6
aproxx

Może tak. Może jednak nie. Wbrew pozorom to wcale nie takie oczywiste, choć i ja się dokładnie nad tym samym zastanawiałem w końcówce filmu. Co najważniejsze - ten akurat wątek ma znaczenie zdecydowanie drugorzędne dla fabuły filmu. Pytanie więc, czy w ogóle warto go rozważać.

ocenił(a) film na 6
jabu

Kobieta zostawiala slady doslownie wszedzie. Rejestracja w szpitalu, pub, kazdy by ja tam rozpoznal, wystarczyloby przedstawic swiadkom zdjecie poszukiwanej. Przeciez to byla jakas mala miejscowosc, w takich amerykanskich zadupiach ludzie wiedza wszystko zanim to sie wydarzy :D

ocenił(a) film na 6
aproxx

OK. Jeśli chcemy ciągnąć tą dyskusję to może nie w wątku założonym przez użytkownika, z którym się fundamentalnie nie zgadzamy co do oceny poziomu filmu. Odpowiadam na Twoją argumentację, ale już w linku do mojego skromnego opisu, który podałem wyżej, przekierowując tam dalszą rozmowę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones