PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835022}

Grzechotnik

Rattlesnake
4,4 4 521
ocen
4,4 10 1 4521
Grzechotnik
powrót do forum filmu Grzechotnik

Ledwie wszedł, nie obejrzałem jeszcze, ale widzę stoparę ocen i już 4,4 - od razu się odechciewa... naprawdę niech ta platforma przestanie kaleczyć kino, bo to jest dramat :V w to miejsce lepiej byłoby zainwestować kasę w wykupienie DOBRYCH produkcji na wyłączność. Tymczasem lepiej przecież katować nas średniobudżetowym ścierwem produkowanym na masową skalę, bo przecież tylko na Netflix można to obejrzeć :P Jeszcze żeby to były jakieś poważniejsze produkcje, ale to są w 99% słabe horrory...

bbbosa

2/3 uzytkownikow filmwebu wystawia niskie oceny produkcjom Netflixa na zapas, wrecz modne to jest zjechac nowy film od Netflixa, owszem nie wzielo sie to calkowicie znikad i po trosze sobie stacja na to zasluzyla, niemniej jednak ostatnio wypusczaja co i rusz jakis tytul ktory moze nie jest mega hitem ale oglada sie calkiem przyjemnie, wiec nie ma co sie sugerowac negatywnymi opiniami na zapas

miko1980

może i racja - ja nie wystawiałem nigdy ocen, jeśli filmu nie obejrzałem, ale z tego co widziałem, to naprawdę ze świecą szukać czegoś wartego uwagi, zwłaszcza wśród horrorów, którymi nas namiętnie faszerują :V

miko1980

Co ty pieprzysz ? Ten film jest dla kretynów i dla IQ rury od odkurzacza. Jezeli ci się podobał to Neflix kreci takie g...dla ciebie. Brawo znaleźli fana ;-))))

ktosik63

po pierwsze to filmu jeszcze nie ogladalem tylko opisywalem mode na hejt na netflixa a po drugie to wypie**laj

miko1980

Ha ha ha to drugie do mnie trafiło.hahaha

ktosik63

no to fajnie ze sie dogadalismy

ktosik63

Żeby ocenić film na "1" film ten musi być totalnym dnem. Taki film który jest bez sensu albo z przyczyn szeroko różnych, które nie dają bez poczucia zażenowania/nudy/złości obejrzeć film do końca. Czy ten film taki jest? Nie. Kino może nie światowe ale jednak pokazujące do czego zdolna jest matka kochająca swoje dziecko. Kino nie najwyższych lotów, a jednak odrobinę refleksyjne. To że Twoja mama biła Cię patelnią nie oznacza, że musisz oceniać ten film tak nisko. Dla mnie minimum 5, w porywach 6/10

miecho19

O gustach się nie dyskutuje. A ,że matka zrobi dla dziecka wszystko to nawet analfabeta wie ale nie każdy "analfabeta filmowy" powinien o tym kręcić film. Chcesz film o miłości matki do dziecka to obejrzyj sobie" Balladę o Januszku" albo Matkę Pudowkina z 1923r. I jak dalej będziesz dawał 6 za tą szmirę to Neftlix zejdzie na psy szybciej niż ty ;-)

ocenił(a) film na 10
ktosik63

Hmm miałem dać między 4 a 5 bo obejrzeć się da. Ale poprzeczytaniu takiej obraźliwej odpowiedzi innym użytkownikom pełnej pychy i arogancji. Daje 10 :) żeby "znawcę" z bożej łaski urazić. Cieszę się że Cie nie znam. Bo po tych komentarzach wychodzisz na strasznego buca.

ocenił(a) film na 4
miko1980

Póki co nie spotkałem wyprodukowanego przez Netflix filmu słabo ocenionego przez widzów i dobrego.

ocenił(a) film na 2
miko1980

Niestety nie zmienia to faktu że film jest tragiczny.

ocenił(a) film na 4
bbbosa

oceniają głównie dzieci i zwykli idioci. Nie ma co się sugerować ocenami na tym szambie :)

bbbosa

Mam tak też coraz częściej... -) jak jeszcze dorzucą słabe głosy lektorów np. Strasznie drażni mnie Jabłoński i jego sposób czytania masakra jakiś agresywny, przeciąga akcentuje sztucznie.. taki monotonny to wyłączam od razu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones