PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748295}
4,5 4 976
ocen
4,5 10 1 4976
Guardians: Misja superbohaterów
powrót do forum filmu Guardians: Misja superbohaterów

Oglądałem z lekkim niedowierzaniem i uśmiechem sympatii wzbudzonej sam nie wiem czym.

Takiej łopatologii to jeszcze nie widziałem. Scenariusz do tego sam bym napisał. Efekty całkiem przyjemne, bohaterowie i ich moce całkiem ciekawe.

Z aktorów można by wycisnąć więcej :)

Największym problemem tego filmu jest tak idiotyczny i prosty scenariusz, że aż nie chce się płakać tylko śmiać.

Potencjał był ale się zmył.

- Atak z 4 stron tylko po to by spotkać się w windzie? Czemu nie poszli razem? :P
- Arsus zmienia się w niedźwiedzia, zniszczy sobie cały strój, chwilę później gania w spodniach (2 razy !!!) Kolejna super moc? Sztuka teleportacji ubrań.
- Przeciwnicy uczyli się strzelać od szturmowców z GW. Byli uczniami wybitnymi i wielokrotnie przewyższyli swoich mistrzów.
- Jak na superbohaterów z ogromnymi mocami to strasznie łatwo padają :P jak muchy. Niby tacy superbohaterowie a zachowują się jak dzieci.
- Przejęta i pełna współczucia mina Pani major czy cuś jak wysłuchuje tragi historii każdego herosa jest tak przerysowana iż tylko budzi śmiech.
- Khan dostaje maskę chyba tylko po to by wyglądał bardziej cool.
- Pani Hmajor wspomina tylko o jakiejś super mocy i to wystarczy by działało bez żadnego szkolenia czy cuś...
- Gość władający kamieniami dostaje energetyczny bicz i ma się do niego ograniczyć? Gdy wcześniej robił sobie zbroję z kamieni?

Na godzinę i 29 minut tego filmu tego typu absurdów jest przynajmniej jeden na minutę. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones