PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748295}
4,5 4 976
ocen
4,5 10 1 4976
Guardians: Misja superbohaterów
powrót do forum filmu Guardians: Misja superbohaterów

Ujdzie !

ocenił(a) film na 4

Alina Kiziyarova ładna ! ;) Rosyjska wersja filmu :Fantastyczna czwórka & Avengers...
czyli scenariusz dobrze znany ? Czyli powtórka z rozrywki ? W Rosji może i się podobał ? Jak dla mnie to szału nie ma ! Kilka fajnych efektów ... Niestety kontynuacja pewna !

ocenił(a) film na 3
con_desiros

Szkoda natomiast że całość jest tak kijowo zrobiona, mam na myśli coś na zasadzie.....

- Chcemy cię zwerbować
- Nie idę z tobą
- Dam ci szanse zemsty
- OK. Idę

Czyli poziom scenariusza i dialogów na naprawdę niskim poziomie, efekty 5/10 ale film jest bezkrwawy. Brak mu tego czegoś, po prostu jest słabo.

ocenił(a) film na 4
con_desiros

W Rosji film się nikomu nie podobał. Recenzenci zmiażdżyli, a widzowie też uznali, że szkoda czasu.

ocenił(a) film na 6
konstar18

właśnie obejrzałem. Ten film, ma fajne efekty, czasami tylko lekko przestarzałe jak postać Beara. Film ma dziwną, specyficzną konstrukcję. Wszystkie dzieje się szybko, aż za według mnie.
W marvelu każdy bohater miał swoją genezę, tutaj jest tylko kilka słów. Między postaciami nie ma 'chemii'. Są kiepsko zarysowani. Trzeba przyznać, że ich "Niewidzialna kobieta' przebija urodą Albę. A rosyjski Flash, przypomina wyglądem Winter Soldiera. Głowny zły ma aparycję Banea.
Niewyraźne postaci i koślawy scenariusz to najgorsze wady filmu.
Do plusów należą:
zajebista niewidzialna laska, sama próba, czas trwania (w Marvelu długość współczesnych filmów to dla mnie wada), ciekawe moce bohaterów.
Film jest lepszy niż niektóre marvela (man-thing, ghost rider 2, ff), ale nigdy nie dorówna tym z górnej półki (dr Strange czy seria X-menów). Guardiansi mają nawet swoją scenę po napisach.
6/10 na zachętę.

ocenił(a) film na 2
con_desiros

Wysoce niestrawna produkcja. Jedyny plus za muzykę i kilka scen walki wręcz, ale reszta... najgorszy jest chaos fabularny, niespójność i skakania pomiędzy scenami przez co film przypomina jakiś dziwny zbitek klatek niż porządnie opowiedzianą historię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones