PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748295}
4,5 4 976
ocen
4,5 10 1 4976
Guardians: Misja superbohaterów
powrót do forum filmu Guardians: Misja superbohaterów

A nie tak dawno TVP puściła Metro. Dla mnie to zawsze jakaś odmiana od filmów amerykańskich puszczanych po 100 razy. Niestety nie zdążyłem od początku tylko jakoś od 20min. Co do samego filmu to widziałem wcześniej trailery i dokładnie niczego wielkiego się nie spodziewałem. Efekty są takie jakich się można było spodziewać. Choć nie tragiczne to jednak bardziej wyjęte z gier komputerowych. Choć są też takie które uszłyby w wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcjach. Brakuje dynamizmu w scenach akcji. Fabuła jest słaba ale filmy o avengersach czy fantastycznej czwórce też nie mają żadnej fabuły. Film ma też dobre strony, aktorzy i charakteryzacje, stroje, scenografie i statyczne plany np to centrum dowodzenia bez zarzutów. Kuleje właśnie brak dynamizmu w tym filmie. Przeskok z planu na plan bez rozwinięcia. Kulminacyjna scena ataku i co? Mniej więcej ciach samolot, ciach przejscie nad przepascia, ciach winda, ciach koniec :) Nie wiem jeszcze jak ocenić ten film. Ludzie to film za 5mln$! a fantastyczna czwórka która może ma i lepsze efekty ale i tak jest gniotem pod każdym względem kosztowała 150mln$! Ten film nawet jeśli nie jest dobry to jednak patrzyłbym na niego pozytywnie. Gdyby chcieli zrobić kolejną część z większym budżetem to kto wie co by powstało.

Logan87

Uważam że szkoda że nie rozwinięto wątku Kseni - Z tego co wiem były plany na kontynuacje ale że produkcja nie odniosła sukcesu zapewne z planów nici .

W kontynuacji mogli by właśnie rozwinąć przeszłość Kseni .

A co do TV Puls to mogliby wyemitować też inne Rosyjskie filmy - A na razie jak widać uwzięli się tylko na tą produkcję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones