PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824381}
6,1 10 268
ocen
6,1 10 1 10268
5,8 8
ocen krytyków
Guns Akimbo
powrót do forum filmu Guns Akimbo

a tu dostałem gniota. Nie wiem co kierowało ludźmi, bo średnia ocena dość wysoka. Jedyny plus tego filmu to chyba obsada..daniel radcliffe i samara weaving. Skojarzył mi się z dziełami puszczanymi na polsacie w piątki po godzinie 22. Lepiej już cranka odświeżyć niż tykać ten film.

balldur

Nie chcę być złośliwy, ale np. The Outlaws oceniłeś niemal jako arcydzieło światowej kinematografii, a to właśnie film porównywalny z Guns Akimbo, czyli nielogiczna, absurdalna sensacyjna naparzanka, po prostu kino rozrywkowe w sam raz na późny wieczór w Polsacie.

ocenił(a) film na 5
nietzsche

Tylko że ten film sam nie wiem czym chce być, czy dziwnym filmem akcji, ale wtedy siermiężne moralizatorskie wstawki w ogóle nie pasują jeśli chce być bardziej poważnym filmem to w ogóle nie wyszedł klimat a wszystko to przypomina grę komputerową, kolorowe bronie, bossowie i pomagierzy którzy wyglądają jak hipsterzy.

ocenił(a) film na 6
peruniec

No właśnie założeniem było nawiązywanie do stylistyki gier komputerowych xD Co widać (pełno ujęć PoV), a nawet słychać (pełno 8-bitowych dźwięków).

ocenił(a) film na 5
Bloody_Hell

Tylko że gdyby to miał być taki zabawny growy film akcji to było by OK ale były tam poważniejsze wątki które jak dla mnie całkiem psuły klimat filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones