PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506594}
5,0 1 938
ocen
5,0 10 1 1938
Gurotesuku
powrót do forum filmu Gurotesuku

gdy pokazywałam go znajomym na koniec fimu pytałam : i jak? milkli... nikt nie mógł słowa
wydobyć i pozbierać myśli . Milion razy lepszy niż Hostel i Trian! W ty filmie jest praktycznie
wszystko : poczynając od romansu ,erotyki,dramatu,trhilleru psychologicznego po horror !
Wszystkie dźwięki i obrazy wyglądają jak najbardziej realistycznie! Dla mnie bomba. 10!

ocenił(a) film na 8
AniaScene

podpisuje się pod tym moją męskością! pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Expendable91

Dziękiii ;D

użytkownik usunięty
AniaScene

Popieram. Piękny film o "power of love".

ocenił(a) film na 6
AniaScene

Hostel był lepszy

ocenił(a) film na 9
_lethal_

Hostel ? nie sądzę ...Film niezły ,pokazany w dobry sposób jednak jedyne emocje jakie targały mną podczas oglądania to strach bo tortury i klimat były mocne jednakże w Gurotesuku emocje działały na przemian nie nudziłam się ani chwili dziwne uczucie.

ocenił(a) film na 7
AniaScene

Według mnie "Gurotesuku" to prawdziwe studium miłości romantycznej tyle że ukryte pod obrazami skrajnego zwyrodnialstwa. Reżyser z jednej strony ukazuje siłę miłości i poświęcenie dla drugiej osoby, z drugiej strony wręcz przeciwnie - kpi sobie z idei romantycznej miłości a świadczy o tym to że tych dwoje dopiero co wkraczali w związek partnerski a także często powtarzane słowa oprawcy: "Umrzesz za nią?", "Umrzesz za niego?". Poza tym końcówka <spoiler>: miłość triumfuje ale tylko mentalnie; to oprawca dokonuje tego co zaplanował i wychodzi z tego z niewielkim szwankiem. Być może te sprzeczności stanowią jedno z wyjaśnień tytułu.

ocenił(a) film na 1
guliver_filmweb

niestety dla mnie ten film był po prostu obrzydliwy. nie potrafiłam sie doszukać w nim żadnego głębokiego przesłania. może i było 'power of love' ale w obrzydliwej oprawie. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
NikaPuhi

no wiesz każdy ma swój gust dla mnie miłość przedstawiona w ten sposób jest wspaniała , wyjątkowa i inna . Zostało pokazane coś nowego czego jeszcze nie widziałam jednakże szanuję twoją wypowiedź i wiem , że większość ludzi przyznałaby ci rację pozdrawiam ;).

ocenił(a) film na 1
AniaScene

Ciekawe czy byłabyś zachwycona gdyby w ten sposób, kazano ci udowodnić miłość do kogoś.

ocenił(a) film na 9
guliver_filmweb

Bardzo ciekawa i mądra wypowiedź muszę się zgodzić jednakże nie będę pogłębiać się nad sensem filmu gdyż uważam , że to co właśnie nie do końca zrozumiałe jest najpiękniejsze.

ocenił(a) film na 8
AniaScene

5 razy, w dodatku pokazałaś to znajomym? Oni to dopiero się z Tobą mają...

W sumie to Cię podziwiam :)

ocenił(a) film na 9
staszpio

Hmm , muszę obejrzeć 6 raz xD Tylko nie ma komu już psychiki psuć buu ;c
Za co mnie podziwiasz konkretnie? , ja zawsze miałam słabość do chorych filmów ;)

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Wiele osób wyłączyło pewnie po kilku scenach, a Ty jeszcze to propadujesz...

Jak sądzisz, to jest lepsze od "Pił", Frontiers" czy "Martyrs"???

ocenił(a) film na 9
staszpio

No w szczególności kobiety ;pp
Wszystkie wymienione przez Cb. filmy były dobre ;) Jednak tak , owszem sądzę , że Gurotesuku biję je na głowę ;d.

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Jest prostsze w swojej konstrukcji, to na pewno. Lubię kino azjatyckie :)

ocenił(a) film na 9
staszpio

Ja nie koniecznie ale ten film bije wszystko ;d
Ja kocham dziwne filmy ;pp
A, najbardziej takie w których nie spodziewam się zakończenia ;>

ocenił(a) film na 8
AniaScene

To znaczy, że jesteś dzwina :)

ocenił(a) film na 9
staszpio

Dziękuję xD

ocenił(a) film na 8
AniaScene

W pozytywnym tego słowa znaczeniu :)))

ocenił(a) film na 9
staszpio

Oczywiście xD Od razu wiedziałam , że to komplement ;>

ocenił(a) film na 9
AniaScene

z tego by wynikało że fabuła nie kuleje... :)
jestem nim zainteresowany, nie powiem, dosyć w moim stylu... a jak z gore, porządne?

ocenił(a) film na 9
tomus1125

To koniecznie obejrzyj ;] I sprecyzuj pytanie bo nie rozumiem ;d

ocenił(a) film na 9
AniaScene

czy sceny przemocy są dobrze zrobione (wszystko dokładnie pokazane ;3 ) :)

ocenił(a) film na 9
tomus1125

Ahhha ;d Jeeej no nie zajarzyłam .
Tak, jak najbardziej wszystko realne aż za ;> Musisz sam zobaczyć i ocenić :3

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Tomek, nie pitol- tylko ściągaj i oglądaj jako rzecze Ania :)

ocenił(a) film na 9
staszpio

Ojj Tak, tak dokładnie! ;d

ocenił(a) film na 9
AniaScene

no to już sie sciąga... już ma plusa u mnie za tę falę życzliwości :)

ocenił(a) film na 9
tomus1125

I napisz nam jak wrażenia ;DD

ocenił(a) film na 9
AniaScene

hahah film po prostu ZAJE... ! może nie tak brutalny jak Shogun Sadism czy Guinea pig 2, ale za to o wiele ciekawszy! momentami mocny a chwilami nieźle się uśmiałem, końcówka to już wgl super... mocne 9/10
no i oczywiście wielkie dzięki ;> film dla chorych ludzi, czyli w sam raz dla mnie naprawde świetny film, ponad godzina świetnej zabawy pisze to zaraz po obejrzeniu kiedy wrażenia są jeszcze świeże :)

ocenił(a) film na 9
tomus1125

łooo ;d I bardzo dobra rekomendacja xD Już Cię lubię ! ;3

ocenił(a) film na 9
tomus1125

Widzę , że masz podobny gust xd Ja też lubię chore filmy Srpski też mi się bardzo podobał ;D

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Może być...
Jeśli chodzi o tą brutalność, to była ona raczej taka jak nazwa filmu - Groteskowa.
Coś na poziomie teledysków Cradle of Filth :D

Ale brutalniejsze i przede wszystkim prawdziwe klipy śmierci, ćwiartowania, rozłupywanych głów czy tam odstrzelonych znajdziesz na HCfor pl, skoro lubisz takie rzeczy.
Z tym, że tam nie ma fajnego montażu, fajnych zbliżeń kamery, a tym bardziej fabuły ani miłości, ale za to na nich widać jak z człowieka uchodzi życie, skoro lubisz takie rzeczy.
Osobiście często zaglądam na kategorie 'ofiary konfliktów zbrojnych', ze względu na pewne zainteresowania.
Choć oglądanie takiego filmu, a oglądanie krótkiego filmiku z telefonu komórkowego na którym człowieka rozszarpują psy, czy tam odcinają mu kończyny piła spalinową, czy po prostu dostaje kulke w łeb wywołuje trochę inne uczucia nawet u człowieka, który lubi rzekomą 'brutalność' i 'sadyzm' w filmach gore/slasher/horror czy jak to sobie już ludzie ponazywali.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
DEViANT_PL

hahaha czy ty chcesz żebym całkiem nie spała po nocach :P aż takie wrażenia nie są mi potrzebne za miękka jestem na to, a dałam 10 tylko ze względu na wątek miłosny. Bo ja lubię mieszankę różnych emocji ;) Pozdrawiam również .

ocenił(a) film na 8
AniaScene

:)

Rozumiem.

Znałem kilka filmów o podobnej tematyce, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułów.
Jak coś ruszy mą pamięć to dam znać.

ocenił(a) film na 9
DEViANT_PL

O! super by było :) Będę wdzięczna ^^

ocenił(a) film na 9
DEViANT_PL

to w końcu to są filmiki o wojsku czy prawdziwe snuff movies??

ocenił(a) film na 9
staszpio

huehue no teraz to juz muszę :)

AniaScene

czytam czytam ten Temat i mnie przeraża co tu piszecie. Też lubie takie popier..olone filmy tylko że ja nie widze w tym nic Fajnego ponieważ film jest naprawdę obrzydliwy. Ogladam tego rodzaju filmy bo lubie horrory i lubie się bać, jak film mnie szokuje, a zwykle horrory to mało które są straszne wiec oglądam GOREEEEEEEEE.

pozdrawiam sadysci :)

ocenił(a) film na 9
Karool225

hahaha xd Ja nie wiem co ty w tym filmie obrzydliwego widzisz ;O
No ,"Gurotesuku" na pewno szokuję więc czego chcieć więcej?? ;p
Po za tym chętnie dowiem się i pewnie nie tylko ja jaki film twoim zdanie jest Popier...y i równie dobry jak ten ! Pozdr :))

AniaScene

divide jest fajny chociaż mało szokujacy jak na Twoje upodobania. A najbardziej chory film to chyba "serbski film" .W Serbskim to dopiero ryje banie ;)

ocenił(a) film na 9
Karool225

Uwielbiam Srpski film :D Ale to mój typ nr 2 ;) "Gurotesuku" jest bardziej hmm tajemniczy xd

ocenił(a) film na 9
Karool225

srpski film to wysoka półka ale jeszcze nie najwyższa... co powiesz na forced entry, subconscious cruelty, albo twórczość Lucifera Valentine?

tomus1125

znalazłem na wikipedi ---> http://pl.wikipedia.org/wiki/Video_nasty <--- list popapranych filmów ale na torentach mało co ich jest niestety :/ niem mam skąd ich ściagać, ale wydaje mi sie ze filmy lucifera muszą być dopiero popaprane mam nadzieje ze ktos je powrzuca na torenty:D

ocenił(a) film na 1
Karool225

ja go wczoraj online ogladałem, z napisami był

ocenił(a) film na 9
Karool225

to jest jeszcze lajt w porównaniu z tymi co Ci dałem...

ocenił(a) film na 1
AniaScene

tak przy okazji to tez masz popaprane w pale

AniaScene

Nie jestem pewna czy troll, czy faktycznie zachwyt. O.o

ocenił(a) film na 9
beoska

ten film jest super!

ocenił(a) film na 9
tomus1125

Fakt.Rewelacja.Muzyka klasyczna idealnie pasuje do scen gore. Realistyczne efekty,brak dłużyzn,narastające napięcie. Końcówka z gryzącą głową-coś wspaniałego i niepowtarzalnego.Ten film to nie tylko makabryczne tortury, to film o poświęceniu i odwadze.Nurtuje mnie jedna sprawa-czy ta dziewczyna nie była w zmowie z tym niby lekarzem sadystą?

ocenił(a) film na 1
AniaScene

Powinnaś nazwać temat "Dla dewiantów", może jeszcze więcej było by chętnych do dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones