PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227428}
7,2 25
ocen
7,2 10 1 25
Guuzen nimo Saiaku na Shounen
powrót do forum filmu Guuzen nimo Saiaku na Shounen

Worst by chance

ocenił(a) film na 8

..Hayato Ichihara zagral w tym filmie naprawde "niesfornego" (naj delikatniej mowiac) czlowieka.. Film jest interesujacy chociazby przez pryzmat pojmowania swiata przez glowna postac.Wywolujacy mieszane uczucia , momentami odpychajacy za sprawa wyzej wymienionego aktora.. ale i tez ujmujacy bo gdyby tak zrozumiec dlaczego on "TO" robi.. to na swoj sposob jest naprawde dobrym bratem. Polecam film z tego wzgledu ze trzeba go zobaczyc... probowac zrozumiec ale tylko jezeli dotrwa sie do konca i podczas sceny koncowej gdy Taro lezy pod sciana wglebic sie w refleksje.. nie jest to film pokroju "sex is zero" czy "Bang-kwa-hoo Ok-sang" w ktorych glowna postac jest swego rodzaju "idiota" Naprawde bardzo dziwny Japonski film. Mi sie podoba chociaz gusta sa rozne i o nich sie nie dyskutuje.. trzeba ten film zobaczyc takze dla scen ktore tam sie odbywaja..bo w zadnym dotychczas filmie tak absurdalnych sytuacji nie widzialem.. a jezeli byly podobne to musialoby to byc cos w stylu "I'm a Cyborg But That's OK" lub najlepiej "Survive Style 5+" (hehehe swietny film) (chociaz w "Jablko Adama" absurdy siegaly zenitu-scena z zastrzelonym kotem albo chyba najlepsza gdy gosc chcial zabic ksiedza a tak naprawde strzelajac mu w glowe uratowal mu zycie!)
..Slowem koncowym.. Polecam !

ocenił(a) film na 9
Jaki

nie mogę znaleźć tego filmu nigdzie z angielskimi napisami. pomocy!! puriizu.

ocenił(a) film na 9
sapphire_2

jest, jest na yesasia z angielskimi napisami. Genialny film, para Kaneshiro i Yumi (zwłaszcza Kaneshiro) zagrali rewelacyjnie. Najlepsza jest scena rozmowy ubranego w śmieszną maskę Kaneshiro ze staruszkiem podczas napadu na pawn shop. Prawie się popłakałem, ale bynajmniej nie ze śmiechu.

Jaki

rzeczywiście warto, zgadzam się w pełni. Miejscami nie wiedziałam o co chodziło w danej scenie, trzeba było sie dłużej nad nią zastanowić. Jednak bardzo mi sie podobał, ciekawy sposób ukazania: traktowania "innych" i tego do czego to ich doprowadza i jak ich to zmienia. Ogólnie o radzeniu sobie w życiu i szukaniu zrozumienia. A Hayato Ichihara świetnie zagrał! Ogólnie lubię tego aktora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones