PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107568}

Guzikowcy

Knoflíkáři
7,7 14 067
ocen
7,7 10 1 14067
7,2 6
ocen krytyków
Guzikowcy
powrót do forum filmu Guzikowcy

Czy ktoś zna tytuły, bądź wykonawców muzyki w tym filmie??!!
Z góry dzięki.

dancer_in_the_dark

"The End" performed by The Doors, Nico; "Hollywood" performed by Uz Jsme Doma; "That Is a Question" performed by Zbytky Charismatu; "You Ain't Me" performed by Frank Black; "Fuck Weather" series by Ales Brezina, performed by (violin) Ales Brezina, (guitar) Peter Binder, (keyboards) Richard Dvorák, (bugle) Michal Gera, (percussion) Jaromir Helesic, (bass guitar) Ales Charvát, (shakuhachi) Vlatislav Matousek

http://www.bfi.org.uk/sightandsound/review/47 [www.bfi.org.uk/sightand...]

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
dancer_in_the_dark

the loners [lucky boy,so beautiful i never], morcheeba [over and over], the extasy of saint teresa [for that moment]. uwielbiam.

ocenił(a) film na 9
dancer_in_the_dark

Był bym bardzo wdzieczny gdyby ktos podal tytol piosenki ktora mozemy uslyszec w filmie kiedy psychiatra odjezdza samochodem z "miejsca wypadku"

Poczatek idzie "I love you my sweet....

ocenił(a) film na 10
Drozdz

Nie wiem czy to jeszcze aktualne jest...
Ale jeśli jeszcze nie znalazłeś tej piosenki to chyba Ci pomogę :)-zresztą to nie było trudne wszystkie piosenki wypisane tutaj są :)-piosenka którą szukasz to Uz Jsme Doma - Hollywood...jeśli masz problemy ze znalezieniem jej jestem gotowa Ci ją przesłać...podaj tylko e-maila albo cokolwiek...:)
Ps: mnie też urzekła ta piosenka.
Film pierwsza klasa=)Pozdrówka!
Ah-jeśli nie aktualne to US!

ocenił(a) film na 10
klaudziuchna

Jestem zakochana w tym utworze, a szczerze mówiąc nigdzie nie mogę go znaleźć. Czy mogłabyś mi go przesłać na ten adres: jeszcze_troche@wp.pl ? Czy nie stanowiłoby to problemu?

klaudziuchna

Wiem, ze ten temat juz dawno nie aktualny ale jakby ktos tu zajrzal i mial piosenke o ktorej jest mowa bylabym bardzo wdzieczna za przeslanie mi jej na adres k_wieczor@o2.pl . Pozdrawiam! :)

dancer_in_the_dark

dzięki za pomoc! znalazłem to, czego potrzebowałem.

pozdrawiam,

dancer_in_the_dark

a czy ktos wie jak nazywa się kawałek który leci jak jeden z bohaterów kladzie się na torach pod pociagiem? (leci też w pierwszej scenie programu o rakiecie ze spermą) i kawałek który leci kiedy dzieciaki wywołują duchy? bo to chyba żaden z tych wymienionych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones