PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=362828}

Gwałtowne przebudzenie. Katastrofa naftowa

A Crude Awakening - The Oil Crash
7,7 123
oceny
7,7 10 1 123
Gwałtowne przebudzenie. Katastrofa naftowa
powrót do forum filmu Gwałtowne przebudzenie. Katastrofa naftowa

Film porusza kwestie, o których pospolity zjadacz chleba, nie ma pojęcia. Gdy zacząłem go oglądać, myślałem, że to kolejna sensacja typu: "ropa jest be i zatruwa środowisko". Tymczasem im dalej zagłębiałem się w film, tym bardziej otwierały mi się oczy. Nie miałem pojęcia jak bardzo wydobycie ropy wpływa na stabilność finansową całego świata. Okazuje się, że jeszcze za mojego życia czeka nas wszystkich recesja.
Polecam film wszystkim, wręcz jako pozycję obowiązkową.

gmac

Prawda, prawda:D. Im więcej ludzi obejrzy ten dokument, tym większe szanse, że znajdzie się ktoś, kto znajdzie sposób na za zastąpienie energii z "czarnej krwi". Żeby ludzie zrozumieli żeby oszczędzać bene (a nie jeździć 250m do sklepu po bochenek chleba!!)

ocenił(a) film na 8
Taylor_24

skoro oglądaliście to to pewnie Zeitgeist: także , jeśli nie polecam wszystkie 3 części filmu dokumentalnego - rewelacja

ocenił(a) film na 8
Arti58


a i każdy zamiast siedzieć na fejsach i naszych klasach powinni śledzić jedną z moich ulubionych stron , na której pokazują się codziennie wiadomości z całego świata a o których nic nigdy nie słyszymy w TV :) gorąco polecam losyziemi.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones