PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313548}
7,1 146
ocen
7,1 10 1 146
Gwiazdy w czerni
powrót do forum filmu Gwiazdy w czerni
jan_antczak_2

Najprawdopodobniej pierwszy pokaz odbędzie się na Polconie (konwent miłośników fantastyki), króry odbywa się na przełomie sierpnia i września, czyli premiery należy się raczej spodziewać na ostatni kwartał roku.

ocenił(a) film na 10
jan_antczak_2

NIdawno pojawił się news, że zakończono zdjęcia. Premiera zapowiadana jest na grudzień 2007.

PS Podobno Kasia Bujakiewicz jednak gra!!

KopifQo

A na serio ktoś zna na 100% kiedy jest premiera???????????????????????????

Pif_Paf

Niee. Od czasu do czasu zaglądam na stronkę filmu - http://stars-in-black.pl/
ale od kiedy dowiedziałem się o tym filmie, coraz bardziej mi się zdaje, że za szybko nie wyjdzie :(

strieloqq

Witaj w klubie ;)

Pif_Paf

Taki news np. (sprzed 3 tygodni) "Kolejne zmiany w obsadzie" z jednej strony to potwierdza, że filmu za szybko nie należy się spodziewać, ale z drugiej - Kabaret Ani Mru Mru jako szaleni naukowcy - super! ;D I Grzegorz Halama też zagrał - widać że nie będzie to byle jaka komedia SF, tylko być może, a wręcz na pewno najlepszy polski film tego (albo następnego, albo następnego, albo jeszcze następnego) roku. Choć wielkiej konkurencji nie ma, Dziś w polskim kinie nadmiar "Testosteronów" :)

strieloqq

Przejrzałem trochę forum. W filmie wystąpią jeszcze Piotr Fronczewski i Michał Żebrowski

strieloqq

To o nowych postaciach wiem...ale oni ciągle coś nowego dodają!!!a z reszta ja się go spytam!!!!

Pif_Paf

też chciałem do niego napisać, ale lepiej żeby Staszek poświęcał czas filmowi niż odpisywaniu na takie maile - bo pewnie ich dużo dostaje. A jak się dowiesz to się podziel :D

strieloqq

Nic nie napisał....w środę pisałem i jeszcze nic nie napisał!!!;(

Pif_Paf

Staszek jest baardzo zabiegany. Ma ogrom spraw na głowie związanych z filmem do tego musi zarabiać na życie, więc nie dziw się, że nie ma czasu na odpisywanie na dziesiątki meili z pytaniami, na które NIE ZNA odpowiedzi.

Premiera powinna być w tym roku, raczej pod koniec, ale nie licz na to aż tak bardzo, bo wiele spraw stoi pod znakiem zapytania.
Film jest oczywiście dawno nakręcony, ale etap postprodukcji(np. komputerowe efekty specjalne) nie jest jeszcze ukończony.
Brakuje jeszcze "trochę" pieniędzy na ukończenie, a że Staszek już wydał ok. milion złotych, to ciężko, żeby jeszcze coś wysupłał ;)

Na wiele pytań powinien odpowiedzieć ten filmik:

http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,18349,wideo,,92263,gwiazdy_w_czerni_-_polski_ film_science-fiction,aktualnosci_detal.html

Polecam.

Kazioo

Dzięki, ale czy wiesz kiedy leciał ten film w TVNie?
Oglądałem na stronce filmu różne materiały i wywiady, ale tego nie mogłem znaleźć. Chciałem sobie zrobić konto na forum, ale nie zostało zatwierdzone :/
Ciekawe czy film będzie w 3D, chociażby coś takiego jak "Mroczny Rycerz"- najciekawsze sceny, np. jakieś pościgi, walki itp.

PS Jeszcze nigdy nie czekałem aż tak na żaden film :)

strieloqq

Dodaj jeszcze,że Polski :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones