PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695454}
6,0 14 013
ocen
6,0 10 1 14013
3,5 20
ocen krytyków
Gwiazdy
powrót do forum filmu Gwiazdy

Mieszane uczucia

ocenił(a) film na 8

Muszę przyznać, że niechętnie szłam na ten film. Zaciągnięta prawie na siłę przez mojego faceta. Ok, ja ostatnio wybierałam film - nowy z Kasią Smutniak. Dla mnie tamten film to rewela, mój facet na nim spał...
Do filmu ,,Gwiazdy" podeszłam bardzo sceptycznie. Po obejrzeniu w sumie jestem mile rozczarowana.
Film na początku przydługi, potem mocno się rozkręcił. Piłki nożnej w nim sporo, wątku obyczajowego również. Nie jest to na pewno tanie romansidło. Raczej kawał męskiego trudnego życia. Film oceniłam wysoko ze względu na Fabijańskiego, muzykę, piękne zdjęcia ,M. Cielecką, kawał ciekawej historii piłkarskiej i PRLowskiej. Gdyby można było ocenić osobno grę poszczególnych aktorów to dałabym osobną, niską ocenę dla ślicznej, ale aktorsko kiepskiej głównej aktorki. Jako kobieta polecam film z czystym sumieniem ;)

ocenił(a) film na 7
malgos07

A niektórzy z moich kolegów mówili wręcz, że piłki jest tam zdecydowanie za mało, właśnie dlatego, że te sceny, które są to są super. Faktycznie dobrze się to ogląda!

ocenił(a) film na 1
malgos07

cdd..........

ocenił(a) film na 1
jacek_filmweb

kompletnie do dupy film.........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones