PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695454}
6,0 14 013
ocen
6,0 10 1 14013
3,5 20
ocen krytyków
Gwiazdy
powrót do forum filmu Gwiazdy

kto waszym zdaniem najlepiej wypadł? moje typy to Sebastian Fabijański,Eryk Lubos,Adam Woronowicz,Magdalena Cielecka. Faworytem jest Fabijański. Jego mimika twarzy jest genialna. Świetnie przygotowany aktor. Każda jego kolejna rola jest wyrazista i zapada w pamięć.

LAURA_38

obsada tego filmu to marzenie, każdy jest świetny w swojej roli, ale rzeczywiście Fabijański "kradnie" film, jak dla mnie chłopak ma jeszcze przed sobą wiele ciekawych ról

Filomena00

Fabijański ...facet wzrokiem umie tak prześwidrować człowieka, że widz ma ciarki na plecach

lukasz_zurek

oj, taka tego jego oczy przyciagaja :)

LAURA_38

cała obsada jest z najwyższej półki, a Fabijański potwierdził swoją najwyższą klasę

LAURA_38

Fabijański i Woronowicz. Ich role zostają długo w pamięci!!

LAURA_38

nie będę oryginalny, ale to jest film Fabijańśkiego

patryk_filmaniak_88

podpisuję się pod tym ... choć w filmie jest też kilka aktorskich niespodzianek, które warto zobaczyć :)

ocenił(a) film na 7
LAURA_38

Fabijański, ale to chyba nie dziwi. Wszyscy go chwalą i słusznie!

ocenił(a) film na 9
LAURA_38

Mateusz Kościukiewicz oczywiście :D Świetnie zagrał główną rolę, ma sporo charyzmy w sobie. Świetny z niego aktor !

LAURA_38

A ja napiszę, że Witold Paszt, Paweł Deląg i... Grażyna Torbicka - małe aktorskie perełki ;)

ocenił(a) film na 7
LAURA_38

Można zakochać się w Fabijańskim, podziwiać Deląga, czuć miętę do Lubosa i myśleć z czułością o Kościukiewiczu ;)

LAURA_38

przecie Fabijanksi s tym filmie mie pokazał niczego XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones