PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104086}

Gwiezdne jaja: Część I - Zemsta Świrów

(T)Raumschiff Surprise: Periode 1
6,2 16 290
ocen
6,2 10 1 16290
Gwiezdne jaja: Część I Zemsta Świrów
powrót do forum filmu Gwiezdne jaja: Część I - Zemsta Świrów

zająbiście się ogląda. Ludzie trzeba mieć poczucie humoru, czasami powinniśmy obejrzeć właśnie taką komedię dla rozładowania akumulatorków. POLECAM!!!

ocenił(a) film na 8
BISKUPMAT

Dokładnie. Poza tym to komedia dla fanów gatunku S/F, tutaj każdy gag ma związek z innymi filmami. A że film ogólnie jest pokręcony? Współczucie dla ludzi którzy spodziewali się dramatu psychologicznego.

BISKUPMAT

ten film jest tak kretyński, beznadziejny, głupi i odmóżdżający, że widziałam go już trzy razy i na tym się chyba nie skończy :D

ocenił(a) film na 10
BISKUPMAT

Parodia bomba :-) ale wiecie może dlaczego jest część 1 a drugiej niema ????
Gwiezdne jaja: Część I - Zemsta Świrów a druga część jest jakaś ? może pod innym tytułem ??

ocenił(a) film na 8
damian252

Pewnie I-dynka miała mały przychód...

BISKUPMAT

Jeszcze aktorzy niemieccy to w ogóle klapa (znacie jakiegoś aktora sławnego niemieckiego ?? ;D

ocenił(a) film na 7
Miki284

Til Schweiger jest sławnym aktorem

ocenił(a) film na 8
Gienek16

xD dobre... To samo miałem napisać

Gienek16

"Jestem Til Schweiger, i mowie glosem Wiecola" :)))

damian252

Jeśli będzie część druga to czekam. ;)

ocenił(a) film na 8
BISKUPMAT

Lekka głupawa komedyjka dla zabicia czasu. Polecam

ocenił(a) film na 2
BISKUPMAT

Kompletnie tragiczny wymiot niemieckiej kinematografii-to najdalej posunięty eufemizm w stosunku do określenia beznadziejności tego filmu.To przy tym mam 'rozładować akumulatory'? Zaśmiałem się RAZ i do tego nie pamiętam kiedy.Przez większość czasu byłem zażenowany rodzajem humoru przedstawionym w tym filmie. Lubię głupie komedie takie jak Naga Broń, Szklanką Po Łapkach , Borat, -w tych filmach głupie i absurdalne gagi pokazane są mimo wszystko-przy całym braku wyrafinowania (choć nie zawsze)czy często obrzydliwości- z pewną klasą, bez nachalności, natomiast w tym filmie wszystko jest tak żałośnie przerysowane że brak słów. Może to dlatego że wychowałem się raczej na Monty Pythonie a nie na kabarecie OTTO. To była dla mnie tortura. 2/10 za jako takie efekty specjalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones