PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104086}

Gwiezdne jaja: Część I - Zemsta Świrów

(T)Raumschiff Surprise: Periode 1
6,2 16 291
ocen
6,2 10 1 16291
Gwiezdne jaja: Część I Zemsta Świrów
powrót do forum filmu Gwiezdne jaja: Część I - Zemsta Świrów

Chcę obejrzeć jakąś luźną, arcyśmieszną komedię w stylu "Gwiezdnych jaj" czy "Buta Manitou" (polecam!!! - płakałem ze śmiechu), tylko że żadna nie przychodzi mi do głowy.

Iwan

Podobny do "Gwiezdnych jaj" jest francuski film "RRRrrrr". Jest tak samo absurdalnie śmieszny.
Koniecznie z polskim dubbingiem.
Pozdrawiam

Iwan

Kosmiczne jaja, 7 krasnoludków - Historia prawdziwa, Seria Austin Powers, Żółtobrody, Jay i Cichy Bob kontratakują, Młody Einstein

ocenił(a) film na 6
Iwan

też oglądałam wszystkie te filmy ;D jeszcze fajny film jest pt: `las to za mało` :D też świetny!

IssaBella

Dogma albo Sprzedwacy tylko 2 część z pierwszej nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać XD ale warto obejrzeć obie.

Iwan

Ja dodałabym jeszcze "Poznaj moich Spartan"( Tylko wczęśnie ogladnij 300 )-zajefajny film ;)
Oczywiście : Scary Movie 1, 2, 3 ,4 (Straszny film) i "Wampiry i Świry"

Dorota7734

Ja do tego dołożyłbym Epic Movie i Disaster Movie po polsku Wielkie kino i Totalny kataklizm.

ocenił(a) film na 8
Iwan

Ja bym nie polecał tych w stylu disaster movie itp.

Polecam
Nie zadzieraj z fryzjerem

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

Jak dla mnie "Nie zadzieraj z fryzjerem" było słabe, ale za to na "Gwiezdnych Jajach" i "Bucie Manitou" padłam xD

ocenił(a) film na 10
Iwan

I oczywiście nie może zabraknąć Robin Hood: Faceci w rajtuzach, Hot Shots i Hot Shots 2 oraz Drakula: Wampiry bez zębów. Płakałam ze śmiechu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones