PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 570
ocen
6,8 10 1 149570
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Nieco się obawiałem ósmej części Uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jednakże film pozytywnie mnie zaskoczył.

Po pierwsze, świetna rola Marka Hamilla w roli Luke'a Skywalkera. Wypadł rewelacyjnie (lepiej niż Harrison Ford w roli Hana Solo w 7 części). Dość gorsze, ale I tak na poziomie Carrie Fisher, świętej pamięci, Daisy Ridley, którą mogliśmy widzieć niedawno w ,,Morderstwo w Orient Expresie" I Laura Dern. Pozostali, jakoś ujdą (mam tu na myśli Johna Boyege I Benico Del Toro). Co do Oscara Isaaca. Myśle, że wykazał się lepiej niż w poprzedniej części, dostał więcej czasu ekranowego, co dość ładnie grało z całością. Został nam jeszcze Adam Driver czyli czarny charakter. Miło mnie ten aktor zaskoczył, ponieważ w ,,Przebudzeniu Mocy" wypadł marnie, a tutaj pokazał na co go stać.

Co do reszty, czyli scenariusza. Ładnie napisany, dość częste żarty poprawiły jeszcze jego ,,charakter".

Efekty specjalne, muzyka, dźwięk - ,,murowane" za to Oscary. Ci co za to odpowiadali, zasługują na złoty medal.

Według mnie, nie owijając w bawełne, jeden z lepszy produkcji uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones