PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 588
ocen
6,8 10 1 149588
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Miałem przyjemność obejrzeć dzisiaj Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów na TVN. Sprawiło mi to ogromną przyjemność po tym co przeżyłem w kinie po nowych Gwiezdnych Wojnach. Seans ten mimo, że był przeplatany długimi reklamami ukoił moje rany, które zadały mi dwie nowe części w kinie. Gdybym oglądał je w domu nie wiem czy dotrwałbym do końca, na pewno oglądałbym je na raty. Proszę niech ktoś odkupi prawa od DISNEY ! Jak dla mnie to zmarnowany potencjał !

ocenił(a) film na 5
sunnyrussel

Widzisz, a niektórzy uważają TLJ za najlepszą część. Fani są bardzo podzieleni. Dla mnie np, nawet najnowsza część, po której mam bardzo embiwalentne odczucia, jest lepsza niż wszystkie preqele. I wyda Ci się to tak samo niezrozumiałe jak mnie fani, którym nie podobało się TFA...

ocenił(a) film na 3
nillvo

tacy jak ty to powinni sobie z sw dać spokój

ocenił(a) film na 1
sunnyrussel

Zemsta Sithów, Atak Klonów, Mroczne Widmo, Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje, Powrót Jedi... to najlepsze lekarstwo na skołatane nerwy i zawód z powodu gwiezdno wojennych wybryków Disneya. Doskonale cie rozumiem. Mam dokładnie tak samo

ocenił(a) film na 5
Rinzler

Amen,w tamtych częściach chociaz były emocje a tu raczej co druga scena wielkie WTF....

ocenił(a) film na 3
Rinzler

100 % racji wcześniejsze części sw to lekarstwo skołatane nerwy

ocenił(a) film na 3
Rinzler

też byś chciał aby lucas powrócił do reżyserowania sw ?? bo ja tak

ocenił(a) film na 3
sunnyrussel

Też bym chciał by Gregory lucas powrócił

ocenił(a) film na 5
sunnyrussel

W zasadzie to, że Lucas odsprzedał prawa do Star Warsów chyba nie wyklucza go z możliwości tworzenia dalszej części historii uniwersum np dla swoich "prywatnych potrzeb"? Zawsze ją można później zekranizować? Fajnie by było, bo mi się jego wizja podoba i szkoda by było gdyby zupełnie z niej zrezygnował.

ocenił(a) film na 3
achf

Teraz lucas nic już do sw nie ma

ocenił(a) film na 1
achf

W zasadzanie niestety wyklucza, prawa do marki to prawa do marki

ocenił(a) film na 10
sunnyrussel

Jak Lucas robił SW to było źle teraz Disney robi SW to też źle i chcą żeby Lucas wrócił. Jakie te piz...czki wybredne!

ocenił(a) film na 3
jurgenklinsman3

I pisze to ktoś kto dał 10 dla tlj .......

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Może faktycznie to ostatnie zdanie było zbędne, ale faktem jest, że zdania są mocno podzielone.

"I pisze to ktoś kto dał 10 dla tlj"

No i? Co w związku z tym, że dał 10? Co w tym złego? Według jego odczuć widocznie na tyle zasługiwało, więc taką ocenę dał.

ocenił(a) film na 3
Rivaine

''No i? Co w związku z tym, że dał 10? Co w tym złego? Według jego odczuć widocznie na tyle zasługiwało, więc taką ocenę dał. ''
Po prostu dziwi mnie opinia nie których nie ludzi ,wedle których na lucasa narzekali z powodu prequeli . I od czasu kiedy TFA i TLJ sie urzeczywistniło prequele zostają doceniane . Zajrzyj na forum o Atak klonów czy o Mroczne widmo oraz Zemsta sithów

''Może faktycznie to ostatnie zdanie było zbędne, ale faktem jest, że zdania są mocno podzielone. ''
Fakt . Jest podział fanów na sw Lucasa i sw Disneya

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Wciąż ocena to ocena. Nie ma co się dziwić, nawet jeżeli pojawią się jakieś wyższe noty. Niektórzy np. doceniają bardziej spin-offy, inni prequele, no a jeszcze inni sequele.

ocenił(a) film na 3
Rivaine

Ja np doceniam bardziej doceniam łotr 1 i Han Solo Gwiezdne wojny historie , od tych nieporozumień co noszą numerki siedem i osiem TFA i TLJ . I chyba te filmy Gwiezdne wojny historie , można uznać też za klasykę , jako jedyne normalne .

Co do TFA i TLJ to w mym przekonaniu NIGDY ,nie zasłużą na miano klasyki . Ale jeżeli trafią sie nie ludzie dla których te części będą klasykiem , to ich sprawa ale z takimi nie warto gadać .


Prequele uważam za klasykę sw

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Zgoda, ty masz takie zdanie, a nie inne. Jednakże widziałem wyżej twój komentarz na który odpowiedziałem oraz jeszcze jeden już sprzed dobrego kawałka czasu (bo z 1 lutego) i mam nadzieję, że zmieniłeś trochę nastawienie.

ocenił(a) film na 3
Rivaine

''(bo z 1 lutego) i mam nadzieję, że zmieniłeś trochę nastawienie.''
Nie mam narazie czasu ma to by sie nad tym zastanawiać

ocenił(a) film na 7
Gokussb

W zasadzie tu nie ma nad czym się zastanawiać.


ocenił(a) film na 3
Rivaine

wiesz co ? dałeś 7 dla tlj i pewnie będziesz tego czegoś bronił jak teraz .... . Więc lepiej skończmy te niby gadke

ocenił(a) film na 7
Gokussb

No dałem 7, ale co w związku z tym? Ja niczego nie bronię w tej chwili. Stwierdzam jedynie, że ocena 3 tak samo jak i 10 dla tej serii jest odczuciem subiektywnym i z żadną z tych ocen się nie spieram.

ocenił(a) film na 3
Rivaine

''No dałem 7, ale co w związku z tym? ''
Podejrzewam że jesteś młodym fanem który ledwo co zaczyna przygodę z sw .

''Potwierdzam jedynie, że ocena 3 tak samo jak i 10 dla tej serii jest odczuciem subiektywnym i z żadną z tych ocen się nie spieram ''

Ocena 3 oznacza że słaby film .

ocenił(a) film na 3
Rivaine

Powiem ci na to tak jak dostrzegasz błędną logike w mych wypowiedziach , to nie pisz do mnie i tyle .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Chodziło mi o twój komentarz, z którego wynika, jakoby wysoka ocena dla TFA czy TLJ była błędem. Zgodziłeś się, że zdania są podzielone, tak więc chyba rozumiesz, o czym piszę.

ocenił(a) film na 3
Rivaine

''Chodziło mi o twój komentarz, z którego wynika jakoby wysoka ocena dla TFA czy TLJ była błędem ''
Dla mnie to jest błędem bo powinny być klapy fiansowe zamiast zysku finansowego .

''Zgodziłeś się, że zdania są podzielone, tak więc chyba rozumiesz, o czym piszę. ''

Fani sw nigdy nie będą ze sobą zgodni w kwestii lubienia sagi gwiezdnej .

Jedni wolą tylko najstarszą trylogie i wychwalają ją pod niebiosa .

Drudzy wolą prequele
trzeci wolą ot i prequele do których ja należę i tyle .

ocenił(a) film na 7
Gokussb

"Dla mnie to jest błędem bo powinny być klapy fiansowe zamiast zysku finansowego"

Tak samo inni mogą pomyśleć np. o filmie "Han Solo" czy też "Łotr 1", ale czy jest taki sens? Bo ja go nie widzę. Po co się o coś takiego spierać, jak opinia? To jest to, co staram się ci przekazać właśnie. W żadnym wypadku się nie spieram z twoją oceną, którą wystawiłeś (3), więc nie mam pojęcia, skąd takie wnioski wyciągasz.

ocenił(a) film na 3
Rivaine

''Tak samo inni mogą pomyśleć np. o filmie "Han Solo" czy też "Łotr 1"

Co ty tak sie innymi sie przejmujesz ?? Liczą sie nasze tylko opinie

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Ogólnikowo stwierdziłem. Nie że się przejmuję, ale dałem przykład, porównując jedno do drugiego, bo na tym samym to polega.

ocenił(a) film na 3
Rivaine

''Tak samo inni mogą pomyśleć np. o filmie "Han Solo" czy też "Łotr 1 ''

Ponawiam pytanie ' Co ty sie tak tymi innymi sie przejmujesz ??

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Ale ja ci odpowiedziałem już wyżej, więc...

ocenił(a) film na 3
Rivaine

sorki że ponowiłem te pytanie ale omyłkowo to uczyniłem

ocenił(a) film na 3
Rivaine

Ty od jakich sw zacząłeś przygodę ?? bo ja od najstarszych części

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Pisałem o tym w którymś z komentarzy, bo już pytałeś wcześniej o to.

ocenił(a) film na 3
Rivaine

to wiem ale z pewnych okoliczności , z którymi sie borykam od lutego , nie ogarniam czy coś vza dużo powtarzam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones