PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 510
ocen
6,8 10 1 149510
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

MIESZANE UCZUCIA

ocenił(a) film na 4

Ogólnie film mnie rozczarował ale jednocześnie odnoszę wrażenie że dopiero po obejrzeniu 9 epizodu będziemy mogli w pełni i sprawiedliwie go ocenić. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po powrocie z kina było włączenie na dvd Nowej Nadzieji. Po prostu chciałem z siebie "zmyć" ten szlam który oblepił moją konserwatywno-klasyczną wizję GW. I kiedy tak oglądałem ja Luk Han Leia i Wooki brawurowo uciekają z Gwiazdy Śmierci OLŚNIŁO mnie! Zrozumiałem jedną rzecz: najnowsze epizody zostały nakręcone dla najmłodszych pokoleń fanów GW. Pokoleń które nie zaczęły przygody z GW od Nowej Nadzeji i Imperium Kontratakuje (jak do tej pory najlepsza część całej sagi moim skromnym zdaniem), nawet nie od Mrocznego Widma ale od animowanych Wojen Klonów i Lego Star Wars. Co prawda Przebudzenie Mocy jeszcze na to jednoznacznie nie wskazywało ale Ostatni Jedi całkowicie mnie w tym utwietdził. Oczywiście pójdę zobaczyć 9 epizod ale niestety obawiam się że zobaczymy mdłą i nużącą opowieść o zwalczających siebie dwóch młokosach którzy sami bez odpowiedniego szkokenia nie są wstanie w pełni korzystać z mocy. No chyba że Kylo zabił klona Snoka i zobaczymy jego powrót a Rey poprowadzi duch Skawalkera. Zobaczymy.

ocenił(a) film na 9
Piotr_78d

Albo zobaczymy epicki romans Reylo

ocenił(a) film na 4
Piotr_78d

Proszę mi nie obrażać Wojen Klonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones