PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 786
ocen
6,8 10 1 149786
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Kylo w Przebudzeniu Mocy wypowiada słowa "I will finish what you started", kierując je do maski Vadera. Pierwsza myśl dotyczy oczywiście Imperium Galaktycznego - jednakże powstały Nowy Porządek, zdaje się dobrze prosperować. Wydaje mi się więc, że te słowa dotyczą czegoś, czego Anakin poszukiwał i co sprowadziło go na ciemną stronę. Darh Sidious zwiódł go, opowieścią o potężnym Plagiusie, który był tak potężny, że potrafił ochronić innych przed śmiercią i tworzyć nowe życie. Zakładam, że historia była prawdziwa, jednak nie dotyczyła Sidiousa, który nigdy nie posiadł takich mocy. Myślę, że Kylo przez swoją fascynację i upodobnianie się do dziadka Vadera, chce posiąść tę moc, tą która ściągnęła Anakina ostatecznie na ciemną stronę.
Myślę, że Joda doskonale znał Plagiuosa i wyjawi, bądź wyjawił te informacje Lukowi, przestrzegając go, że Kylo będzie dążył do osiągnięcia takich umiejętności, co uczyni jego i cały zakon Ren bardzo niebezpiecznym. Myślę też, że Luke posiada informacje, których Kylo poszukuje i które będą wskazówką bądź kluczem do historii Plagiousa i jego mocy. Wydaje mi się, że XIII część gwiezdnych wojen będzie dotyczyła właśnie tej historii.

użytkownik usunięty
nillvo

Ale proszę cię nie oszpecaj imion bohaterów pliss... Pisze się Yoda.

ocenił(a) film na 5

A co się wtedy dzieje? Umiera jeden fanatyk Star Wars?

użytkownik usunięty
nillvo

Nie... Ale nie lubię jak się pisze imiona/nazwy własne... To tak jakby twoje imię napisał ktoś inaczej...


Dajmy na to że nazywasz się Ksawery i ktoś by ci napisał Xawery...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones