PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 630
ocen
6,8 10 1 149630
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Przypadkiem natrafiłem na te info o fabule:



<SPOILERY>
-Hyden Kristensen wraca w retrospekcji..Jest wyjaśniona sprawa miecza który pochodzi z walki na Bespin.Po walce Imperator nakazuje odnalezienie dłoni Luka.Imperator próbuje sklonować Skywalkera (chce utworzyć przyboczną gwardię klonów).
-Han Solo powraca w retrospekcji (wyjaśnienie złych relacji z Kylo Ren)
-Rey jest córką Luka.
-Najwyższy Porządek rozpoczyna prace nad nową wersją broni totalnej wykorzystującą kolaps grawitacyjny.Plany wpadają w ręce Poe.
-Snoke był nauczycielem Palpatina.
-Leia ginie pod koniec filmu w wyniku zamachu.Zabójcą jest klon Skywalkera.(Klony nie dorównuj mocą lecz są szybkie i przebiegłe)
-Luke walcząc w obronie siostry z kilkoma klonami i zostaje poważnie ranny(Rey i Fin pomagają mu w walce.)
-Kylo dostaje poddany ostatniej próbie (by zostać sithem)i zostaje wysłany z oddziałem klonów by zmierzyć się z Lukiem (zabic go).
-Cięzko ranny Luke traci miecz ktory przechodzi w ręce Rena jako trofeum.
-Leia przypadkowo zostaje zabita czego świadkiem jest Ren.
Kylo zabija pózniej zabójcę matki (scena w deszczu) wbijając mu miecz w plecy

ocenił(a) film na 3
Eldeyerli

ze śmiercią Lei to dwie różne wersje, ale ta pierwsza z klonami wydaje się być bardziej prawdopodobna, miecz z Bespin pojawia się nie bez powodu

Eldeyerli

Całe szczęście to tylko plotki. Przed siódmym epizodem tez ich było sporo, a mało co się spełniło. ;)

ocenił(a) film na 3
cloe4

całe szczęście? Ja to bym chciał żeby Rey była córką Luke'a ;) A Snoke Plageusem. Co do Lei to obojętnie, może śmiało ginąć

Eldeyerli

Eeee.. wiesz...
- Jestem zwolennikiem Reylo, także Rey jako córka Luke'a dla mnie odpada. Sorry, ale nie cierpię tej teorii. :(
- Snoke to Plagueis - TAAAAK!!! Jestem za, lepsze by to było niż jakiś KOLEJNY ZŁY wzięty znikąd. :D
Ale do obydwóch teorii nie można być pewnym, zarówno Andy Serkins jak i Mark Hammil chyba je zdementowali.

- Co do klonów Luke'a - tu będzie nawiązanie do skasowanego EU i w sumie OK, niech będzie. ;)
- Han Solo i Anakin Skywalker się pojawią w retrospekcjach, czy jako duchy - jestem za ;)
- Leia - cokolwiek z nią zrobią jest mi obojętne - już nie jest główna bohaterką. Choć przewiduję, że i ona i Luke w końcu zginą w tej trylogii.

Pozdrawiam. ;)

ocenił(a) film na 7
Eldeyerli

Em, nie wiem czy wiesz ale po pierwsze plotki te zostały zgładzone parę dni po wyjściu, po drugie pisała o tym osoba na polskim forum star wars że ma to od osoby pracującej w jakimś hotelu co jest mało prawdopodobne. Po trzecie co do klonowania to mało prawdopodobne, po co miałby się trudzić za Lukiem wcześniej jakby miał klony (klon, słowo w słowo jak oryginała) jeszcze mógłby te klony zrobić że słuchały by wszystkiego.

ocenił(a) film na 3
WTTW_FILM

więc ten miecz z Bespin jest tak wstawiony "dla jaj"? To by się trzymało kupy. Ja te info znalazłem na Bastionie jakiś debil napisał i nie oznaczył spoilerem.

ocenił(a) film na 7
Eldeyerli

Ja też to tam widziałem, możliwe że to wytłumaczą tak, ale nie wspomniał nic o ostatnich zdjęciach z planu po co tam są, co tam się stanie itd... Możliwe że to będzie prawdopodobne jak wyciek ep 7 z którego sporo się sprawdziło, choć jeszcze za wcześnie, tamten wyciek był później blisko premiery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones