PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 563
oceny
6,8 10 1 149563
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Zastanawia mnie, czy w tej części odbędzie się pogrzeb Hana Solo. Powinni także o nim wspomnieć, bo jego śmierć w filmie nie wywołała żadnej reakcji-ani Leia o tym nie wspomniała, ani nikt inny. Myślicie, że dojdzie do pochówka Hana w tej części?

ocenił(a) film na 7
RaiderRex

Pogrzeb? Raczej nic z niego nie zostało, chyba tylko symboliczny jak już.

ocenił(a) film na 9
RaiderRex

Leia poczuła to dzięki mocy. Było pokazane.

ocenił(a) film na 3
RaiderRex

Zły byłem na brak pochówku Hana Solo, ikona SW powinna mieć, już wcześniej pisałem że mniej znaczące postacie SW miały pochówek, choćby tak skromny jak Shmi, ale zawsze - Nowi twórcy Gwiezdnych Wojen dali bezrefleksyjnie du..y.Żal by mi było nawet C3PO I R2D2 jakby walec zrobił z nich placki, a tu zabija się Hana wrzuca do dziury i koniec historii:(.Na miejscu Abramsa nagrał bym pożegnanie legendy galaktyki Hana Solo przez Leie, Ray, rebeliantów i Chewiego, ogólnie szit wyszedł

RaiderRex

Ja mam nadzieję że on jakoś przeżył np. tak jak się stało z Darthem Maulem. Może twórcy nas zaskoczą jakimś fajnym momentem kiedy Han Solo powraca i wszystkich ratuje albo coś w tym stylu. Fajnie by było bo Han był jedną z lepszych postaci trylogii Star Wars

Michal14PL

Nie ma na to szans, przecież baza Starkiller eksplodowała, nie ma najmniejszych szans, żeby Han przeżył. Szczerze, to boli mnie brak jego pożegnania. Oby pokazali to w epizodzie VIII. Taka wspaniała postać nie zasługuje na brak symbolicznego pogrzebu.

RaiderRex

Może go ktoś uratował, albo zanim baza wybuchła zdążył czymś odlecieć w końcu był takim dobrym pilotem że nawet z przebitym brzuchem mógł by to zrobić.

Michal14PL

no właśnie.. dostał w brzuch, nie w serce, może jednak mu się udało?

ocenił(a) film na 5
Michal14PL

Również mam nadzieję że przeżył, ale z drugiej strony był już stary. Dodatkowo spadł z bardzo dużej odległości, a za moment baza Starkiller eksplodowała. Są szanse na jego przeżycie, niestety jednak są one małe :(

Andrzejcoolziomek

No nie tak za moment. Po upadku Finn i Rey chwilę uciekali potem walka na miecze i jeszcze mieli czas odlecieć.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones