PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 634
oceny
6,8 10 1 149634
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Jakie macie pomysły na fabułę do tej części?
ja wykorzystał bym wątki Luka z EU a dokładniej Mary Jade, na końcu 7 epizody dowiedzielibyśmy się, że Kylo Ren jest synem Luka i ostatecznie przechodzi na jasną stronę mocy (ale nadal będzie walczył swoim czerwonym mieczem), Snoke (lider zakonu Ren) znieważony tym czynem wysyła w celu zabicia drużyny Finna/Reyi szkoloną i indoktrynowaną przez samego Snokea członkinię zakonu Ren Marę (nawet niewiele trzeba zmieniać) i ostatecznie jak to było z Lukiem, Kylo i Mara staną się parą. :)

nieznajomy43

Disney nie chce pobierać wątków z EU,chociaż pomysł bardzo fajny

ocenił(a) film na 8
Jahoo74

ale może się inspirować. :)

nieznajomy43

Tak zawsze można

nieznajomy43

Od kiedy to nie jest syn Hana solo i Lei?

nieznajomy43

Podejrzewam, że będzie pokazane szkolenie Rey.

ocenił(a) film na 8
sentia

zapewne tak, ale przecież ten trening nie będzie trwał całych 2h. :)

nieznajomy43

Podejrzewam, że w tym czasie jak Rey będzie się uczyć rozbudują wątek Fina i Poe ( może jakaś misja) No i fajnie jakby dodali retrospekcje... z dzieciństwa Kylo :D

nieznajomy43

Wiesz, że
a) Luke nie jest ojcem Kylo Rena (tak naprawdę nazywa się Ben Solo. Świta coś?)
b)Rey nie będzie zła
c)Luke jest ojcem Rey
d)Mary Jade w ogóle nie będzie w tej części.

nieznajomy43

Co chciałbym, bądź bardzo prawdopodobne jest ze się ukaże w kolejnych częściach.
Come back wątku Anakina:
-Ojcem Anakina S. był Darth Plagueis, stworzył go przez moc(posiadał taka władze mógł dawać życie)
-Anakin miał przeznaczenie zrównoważyć moc niby to zrobił ale... został Luke czyli jedyny Jedi jasnej strony mocy, i tu może być ten haczyk gdyż Anakin wypełnił przeznaczenie Plagueis żyje i to on jest równowagą.
-Plagueis wie co robi w niewiedzy innych żyje wychodzi z ukrycia dopiero kiedy zagrożenie mija (Anakin zabija Sithów oraz Jedi).
Rey:
- Rey jest córka Luka. Luk porzuca córkę aby ocalić ja przed zbuntowanym Jedi(tak, tym który wytłukł mu cała akademie) a sam wyrusza w podróż do klasztorów pradawnych Jedi.
- Luke jest stary szkoli swoją córkę a sam ginie z reki Snoka/Plagueisa
-Rey Zabija Snoka
Fin:
-Jest synem Lando odebranym w ramach szkolenia na szturmowca.
-Szkoli się strzelaniu i takie tam pierdoły pewnie tez dorzucą latanie na x-wing

Co dalej moze byc .... zobaczymy w 2017

grzedura

w kolejnym episodzie najważniejsze i najciekawsze będzie jak :

1. Okaże się, że to prawda, że Rey jest córką Luke'a, w końcu skądś posiada w sobie moc i świetnie włada mieczem świetlnym
2. Okaże się, że Han Solo jakimś cudem przeżył, ale i tak w to wątpię bo nikt by nie przeżył takiego przebicia mieczem + upadku z takiej wysokości
3. Rey będzie przechodzić to szkolenie na prawdziwą rycerkę Jedi jak kiedyś Anakin i Luke
4. Nie mam pomysłów co do Finna i Poe, ale tych dwóch razem potrafi urządzić niezłą jatkę, pokazali nam to teraz w VII :)
5. Chewbacca, C3PO i R2D2 obowiązkowi!!!

Montslaveden

Nie zapominaj jeszcze o BB8 był super ;-)

ocenił(a) film na 7
Montslaveden

1.Jestem na tak
2. Nie wiadomo, czy upadł, może wyleciał jakimś otworem, albo złapał go jakiś droid, bezzałogowy statek, może jest w tym zagadka. Uczeń Vadera został ożywiony, więc mnie tak naprawdę to by nie zdziwiło, jednak bardziej skłaniam się ku retrospekcji z przed VI, albo jego duchowej wersji.
3.Źle, że Rey została zrobiona na jakąś szybką Jedi, chyba, że Luk rzeczywiście jest jej ojcem to by wyjaśniało.
4.Finna mogli by odpuścić, bo pewnie zrobią z tego romans, jak Kili i Tauriel, jestem przeciw.
5. Chewbacca, C3PO i R2D2, BB8 na pewno zobaczymy, mógłby jeszcze powrócić Lando, Boba Fett (może kolejny klon, potomek), widziałbym jeszcze tutaj miejsce dla Kyle Katarna.

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

A dlaczego C3PO ma czerwoną ręke ?
Dużo retrospekcji - moim zdaniem, na poczet następnego epizodu , zostały nakręcone już pewne sceny - przy kręceniu tego epizodu.
Minimalistyczna rola Hamilla i Fisher - a tak głośno było o ich treningach i diecie ?
Być może epizod VIII w połowie będzie wstępem do VII ?

t_roznawski

t_roznawski : trafne spostrzeżenie, jedynie można się zagłębiać, że uczestniczył w jakiejś bitwie, może to wytłumaczą w VIII, a odkąd pamiętam to z C3PO zawsze coś było ;) zarówno za czasów Republiki jak i potem za czasów Imperium.
BB8 też mnie miło zaskoczył, bardzo przyjazny robocik;)

t_roznawski

Według mnie to właśnie Luke odegra największą rolę w epizodzie 8.

nieznajomy43

Ja to widzę tak.W owej galaktyce wybucha gigantyczna supernova i pochłania całą galaktykę.Koniec.

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

Otwarta wojna Republiki z N. P. Luke będzie przeciwny szkoleniu Rey, ale coś go do tego przymusi. Lando odnajdzie szukanego przez lata syna - Finna, który tak na prawdę nazywa się ... . Kylo i rycerze Ren ( i ew. Snoke) zmierzą się z Lukiem w ostatecznym pojedynku. Pod koniec wszystkie wątki splotą się i dojdzie do wielkiej bitwy, w której ktoś ważny ze strony dobra (Republiki) zginie, a zło (N.P.) wygra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones