PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 501
ocen
6,8 10 1 149501
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Niestety disnej nie daje rady. Z każdym ich filmem liczylam ze może teraz pokaze ta moc, ale juz wiem ze sa to tylko moje oczekiwania. Fabuła, scenariusz, gra aktorów sa po prostu slabe. Chcialo by sie powiedziec Georg Lucas wracaj i ratuj tą galaktyke.Moze obejrze kolejne odcinki SW ,ale na tefałen z reklamami wkladajac naczynia do zmywarki lub obcinajac kotu pazury lub robiac cos innego. Szkoda mojego czasu i kasy. Amen.

ocenił(a) film na 4
kobow

Nie jesteś jedyny. To najsłabsza część na Rotten Tomatos ma 49 %.

ocenił(a) film na 9
kobow

Srają muchy będzie wiosna. Za 2 lata i tak każdy popędzi do kina zobaczyć ostatnią część :), akurat gra aktorska była bardzo dobra pomijając tego nieszczęsnego Fina i Chinkę cipulinkę

moniarojek1

Tak samo pisali jak była 7 cześć w kinach :)

ocenił(a) film na 3
wort801

Ja dotrzymuję słowa :P Na giełdzie za friko i jak na razie nie mam czego żałować :)

LukeuszLFC

E tam pierwszy będziesz w kinie, tylko nikomu się nie przyznasz :)

ocenił(a) film na 3
wort801

Na "Łotrze" nie byłem, na "TLJ" nie chciałem iść, kumpel mnie namawiał i w końcu mu się udało (już znałem recenzje i cuda jakie zostały zapisane w scenariuszu), ale coś mu wypadło i nie poszliśmy, za co jestem losowi dozgonnie wdzięczny :D Teraz to już mnie nikt nie namówi. Ale Solo zapowiada się ciekawie. To może być jedna z największych klap wizerunkowych i finansowych w historii kina <3

Ale Star Warsy nie są jedyną unikaną przeze mnie serią. Obok jest "Alien", "Pottery", "Piraci z Karaibów", "Transformers", "Szybcy i Wściekli", "Park Jurajski". Niektóre z tych serii, jakby nie były kontynuowane, stałyby się kultowymi, tak są zwykłymi tasiemcami do odcinania kuponów (nie zawsze skutecznego).

LukeuszLFC

Z jednym się zgadzam z tobą że Solo to może być spora wpadka dla Disneya pod kątem finansowym, i zawsze znajdzie się ktoś, kto cie wyciągnie do kina :) np jakaś miła dziewczyna :) Ja osobiście czekam na nowy Park Jurajski i nowe historie z uniwersum Pottera, ale z innych co wymieniłem mnie nie interesują (najbardziej żałuje nowych piratów to był dramat).

ocenił(a) film na 1
moniarojek1

Nie każdy, bo ja nie popędzę. Szanuje siebie jako widza, swój czas i swoje pieniądze. Poza tym nie dam się omamić temu podłemu i chciwemu Imperium Myszki Miki. Akurat gra aktorska była tutaj na poziomie ''Mody na Sukces'', choć może nie do końca jest to wina aktorów a scenariusza.

ocenił(a) film na 9
Rinzler

Zapewne będziesz chciał podyskutować o IX części jak wyjdzie, tylko jak to zrobisz skoro nie zamierzasz iść do kina obejrzeć? :D serio nie wiem co wy macie do gry aktorskiej.. Driver i Daisy zagrali tak jak należało

ocenił(a) film na 1
moniarojek1

Chyba jedynie sam ze sobą podyskutuje. Nie wierze w to że po tym co zaprezentowano w ''Ostatnim'' Jedi'' trzecią część tej trylogii da się wyprowadzić w jakiś logiczny, sensowny a co najważniejsze satysfakcjonujący mnie poziom

ocenił(a) film na 9
Rinzler

Miejmy nadzieję, że jakoś uda im się to ogarnąć w całość chociażby z perspektywy ataku klonów który był-wiadomo jaki natomiast zemstę sithów uważam za rewelację :) epizod III okazał się doskonałym ( według mnie ) zwieńczeniem trylogii więc może i w tym przypadku tak będzie.

ocenił(a) film na 1
moniarojek1

Z J.J. Abramsem u steru ? Nie wierze w to

ocenił(a) film na 3
Rinzler

też w to nie wierze

ocenił(a) film na 2
moniarojek1

Sęk w tym, że problem nie leży w grze aktorskiej tylko w tym, że to beznadziejnie wykreowane postaci... Rey mam już dość, niech zginie w kolejnej części, bo ta jej perfekcja, brak problemów i ogólnie bycie MaRey Sue dobija... Kylo Ren to z kolei ciekawa postać sama w sobie, ale fatalny villain, kompletnie nie wzbudzający poczucia zagrożenia i postępujący strasznie nielogicznie.

ocenił(a) film na 9
Ryloth

Z tą Mary Sue się zgadzam bo też mi się to nie podoba ale odnośnie Kylo to nic nie poradzimy- taki był właśnie zamysł twórców na tę postać.

ocenił(a) film na 2
moniarojek1

Zamiar nietrafiony do obu postaci, bo tu nie ma drugoplanowców, którzy mogliby błyszczeć, gdy pierwszoplanowi "łapią zadyszkę", tak jak w 1-6, co powoduje, że te filmy są nijakie, bezpłciowe i do zapomnienia po obejrzeniu. Zero emocji, jakieś stawki itd.

ocenił(a) film na 3
Ryloth

Naprawdę uważasz że Kylo Ren to ciekawa postać ?? Dla mnie jest i pozostanie miernotą

ocenił(a) film na 2
Gokussb

Bo jest miernotą, ale całkiem ciekawą miernotą ;)

ocenił(a) film na 3
Ryloth

Ok . Disney apropo zwiastunu do Han solo gwiezdne wojny historie uznał że ; dopóki jest w kinach seans tlj zwiastuna nie będzie .

tu masz
http://www.antyradio.pl/Film/Duperele/Kiedy-pojawi-sie-trailer-filmu-o-Hanie-Sol o-Solo-A-Star-Wars-Story-19320

ocenił(a) film na 2
Gokussb

Zwiastun Solo rok przed premierą? Po co? :D

ocenił(a) film na 3
Ryloth

to pytanie należy Disneyowi zadać

ocenił(a) film na 2
Gokussb

W istocie.

ocenił(a) film na 5
kobow

Jak dobrze , że są ludzie, którzy odczuwają tak samo jak ja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones