PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1464}
4,8 331
ocen
4,8 10 1 331
Gwiezdne wojny Epizod 13: Ostateczna próba
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny - Epizod 13: Ostateczna próba

Mi sie bardzo podobalo i mimo, że 666 razy bardziej, podobala
mi sie prawdziwa saga, stawiam temu filmowi 10/10. M.in. ze względu na
to, że zrobiony w warunkach domowych, a wy ludzie, którzy to oceniacie,
weźcie pod uwage to, że twórcy filmu nie mieli budżetu 150mln dolarów,
tylko mysle ze jakies grosze. Mi sie bardzo podobało, nawet wykonanie
strojów (Czytaj: strój tego goscia, ktory mowil adeptom, o tej próbie i
meldowal tam o wszystkim mistrzowi) Ta rura od odkurzacza na jego ramieniu
byla zaje**sta. Tak jak mówiłem 10/10 i czekamy na kolejną część ;]

Tasak_2

a nie lepiej stworzyć coś własnego, jakiś właśny film tanim kosztem niż tylko robić w sposób ubogi właśne przeróbki Gwiezdnych Wojen?

largo_lagrande

Ja to widzę nieco inaczej, w końcu film opowiada inną historię niż oficjale, jedyne co łączy to "świat" GW - widać fani chcieli dodać cegiełkę ;D
Twórcy chcieli spróbować swych sił w efektach (wiadomo, że domowym sposobem nie osiągnie się w Hollywood - a przynajmniej ciężko będzie), a potem podzielić się z innymi wynikami ... takie jest moje zdanie.

Czytając forum związanie z tym tytułem nasunęło mi się na myśl ile jadu mają co niektórzy użytkownicy serwisu.
Jakieś kompleksy czy co? ;)
Jak coś jest do dupy to nie oglądam, ale czy to powód aby to zgnoić ?

Innymi słowy - Polacy to dziwny naród... mocny w gębie i krytykowaniu (niech ci wszyscy domorośli sami spróbują coś podobnego wytworzyć, bo każdy umie nawijać, że "ja bym to zrobił lepiej" - niech to zrobi, a nie gada)

Przymierzam się do pewnego projektu filmowego, gdzie jest jakaś tam historia wymyślona, jednak dla jaj w krzywym zwierciadle ponabijam sie z paru kinowych hitów (komediowo)... mam nadzieje, że nie pojadą po mnie ludzie za to, że "nie umiem czegoś tam wymyśleć" bo czytając to forum trzeba przyjąć jedna z postaw:
1. dać sobie spokój, poddać się na starcie, nie próbować niczego bo inni mnie zjedzą.
2. a niech gadają - mam to głęboko w ...zadku

Osobiście wolę punkt 2 ;D


pozdrawiam

SebASoul

Nie gnoić tylko wystawiac własną ocenę. Domowym sposobem też da się stworzyć niezły film tylko trzeba pomyśleć. Niestety te Gwiezdne Wojny nie sa najlepsze, wiem że twórcy starali się i tak bardzo chcieli coś stworzyć, ale niestety nie wyszło im.

A co do własnego filmu. Powstało już dużo amatorskich produkcji parodjujących kinowe hity i niestety wypadają żenujaco. Wymyśl coś własnego, oryginalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones