PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400842}

Gwiezdne wrota: Continuum

Stargate: Continuum
7,1 9 920
ocen
7,1 10 1 9920
Gwiezdne wrota: Continuum
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota: Continuum

Monotonia

ocenił(a) film na 7

Po obejrzeniu 2 filmów i 10 sezonów Gwiezdnych Wrót, Cntinnuum było dla mnie odgrzewaniem starych placków. Film jest jest po prostu kolejną niego dłuższą przygodą ekipy SG-1. W dodatku nie jest to najciekawsza z ich przygód. Film obejrzałem jednak jeśli do niego wrócę to prawdopodobnie tylko dlatego że będę po raz kolejny oglądać Gwiezdne Wrota od pierwszego filmu poprzez wszystkie serie kończąc na Arce Prawdy i doprawiając Continuum. Pozycja samodzielnie nie ma szans się obronić w moich oczach, poza tym wszystko jest po prostu powtórką i wykończaniem wątków z SG-1. Dodatkowo Baal biegający z kataną to jak dla mnie za duże przegięcie. Twórcom widać udzielił się klimat pakowania w ostatnie produkcje z Hollywood zupełnie zbędnych elementów dalekowschodnich.

ocenił(a) film na 4
SirDrX

Pierwsze Gwiezdne Wrota zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Zwłaszcza morfing (fx). Wróciłem do tematu po latach i niestety jestem zawiedziony. Zarówno Continuum jak i Arka Prawdy mocno zalatują niskim budżetem. Zwłaszcza scenarzysta jak i operator kamery dość biednie potraktowali temat, co było błędem. Dobre dialogi i kamera zrobiły by z Continuum niezły film.

ocenił(a) film na 7
Sony_West

Nie wiem czy oglądałeś serial, jeśli nie to pozycja obowiązkowa bowiem Continuum rozwiązuje wątki ukazane w serialu który notabene był kontynuacją pierwszego filmu.

SirDrX

Oglądałem jedynkę. Była SUPER. Dalsze odcinki serialowe były już jednak jak flaki z olejem, ciągnęlły się i ciągnęły. Widaż było, że zgodnie z amerykańskim stylem starano się odcinać kupony od początku. Generalnie mimo, że jestem fanem tego typu filmów olałem go i ...nie żałuję. Dwójkę MOŻE obejrzę..

ocenił(a) film na 7
licho007

Pierwszy, drugi i trzeci sezon mocno nakręcają akcję serialu, potem wszystko nieco tylko zwalnia ale niebawem znów się rozkręca. Nie wiem jak można się nie wczuć w klimat serialu, mnie on po prostu pochłonął. Było co prawda kilka epizodów gorszych niż reszta ale żaden nie był nudny.

licho007

Ile sezonów oglądałeś, że stwierdzasz, że to flaki z olejem?

marcin261287

Oglądałem toto bardzo dawno. Przebrnąłem kilka odcinków, ale nie odnalazłem klimatu jaki towarzyszył produkcji kinowej. Nie twierdze, że to gówno. Po prostu dobry scenarisz , historia została rozmyta w spposób , który ja akurat nie mogłem strawić.

licho007

Obejrzyj następne odcinki. Po kilku odcinkach chcesz oceniać serial. który liczy ponad 200?

marcin261287

Ojojoj ... gdybym miał możliwość to pewnie bym obejrzał. Cóż , nie mam 100 procent negatywnych odczuć co do tego serialu. Może i masz racje.. Ale wbrew pozorom w "cywilizowanym zadupiu Europy" jakim jest ten zasrany kraj pełen złodzieji i dupków u władzy są miejsca gdzie korzysta się tylko ze zwykłej tv bez parcia na ntv i i inne zamulacze dostrczające ogłupiającą papkę z reklamami co 5 minut. ;) kiedy miałem satkę byłem wielbicielem AXNSci-Fi i potrafiłem się przyzwyczaić do większych shitów by zamknąć się w domu. :D To tyle w kwestii Gwiezdnych Wrót.. Serial nie powalał, ale nie był dnem totalnym.. Do You happy..?:P

licho007

Czyli to co napisałem wyżej - obejrzyj do końca, i dopiero bierz się za ocenianie całości. Brak możliwości obejrzenia go w TV to nie jest wina serialu przecież ;) Z resztą możesz go pobrać z sieci, czy obejrzeć online, więc nie widzę problemu.

marcin261287

Starczy mi to co widziałem.. nie mam zamiaru szukać świetegoi grala by cosik udowadniać.. są ciekawsze rzeczy na świecie niż TV..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones