PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400842}

Gwiezdne wrota: Continuum

Stargate: Continuum
7,1 9 911
ocen
7,1 10 1 9911
Gwiezdne wrota: Continuum
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota: Continuum

Błagam napiszcie ktoś w jakiej kolejności mam obejrzeć te sezony.

Bo jest ich tyle ze nie wiem od czego zacząć a oglądnąłem tylko sam film Gwiezdne Wrota. swoją droga był rewelacyjny. Dzięki, pozdro

ocenił(a) film na 10
Super_Predator

Najpierw obejrz Stargate - SG-1 pierwsze 8 sezonów, potem o ile pamiętam 1 sezon Stargate: Atlantis i 9 sezon SG-1 jednocześnie, tak samo dalej 2 sezon Atlantis i 10 sezon SG-1, potem do konca SG:Atlantis, Potem filmy długometrażowe SG Ark of the Truth i Continuum

ocenił(a) film na 7
Bartekh28

odsyłam do podobnego pytania na forum "Atlantydy":
http://www.filmweb.pl/topic/1279031/Chronologia+ogl%C4%85dania+Gwiezdnych+W
r%C3%B3t.html

sam jedynie nie rozumiem, czy "Continuum" jest całkiem po 5 sezonie
("Atlantydy") czy w trakcie? i może ktoś wie (choć to lekki off-top) jak to
leci później?

Super_Predator

Więc czytaj: cała zabawa ze Stargate zaczyna się od filmu pełnometrażowego o tym tytule z roku 1994. Potem jest kontynuacja w "Stargate SG-1", serial mający 10 sezonów. Tę serię kończą dwie pełnometrażówki: "Stargate. Arka prawdy" oraz "Stargate continuum". Powstają jeszcze inne stargejty z inną obsadą, (bo miejsca i grupa jest inna), ale zanim dotrą do nas, to mnóstwo wody jeszcze upłynie...
Aha. W międzyczasie można oglądać "Stargate Atlantis", począwszy od sez. 8. Ja nie dzieliłam. Najpierw przeleciałam SG-1, a potem Atlantydę. Oba te seriale o czym innym opowiadają, więc nie ma problemu.

ocenił(a) film na 7
joannakaczmarska76

Ja miałem kompletny mętlik w głowie bo najpierw obejrzałem 1 i2 sezon Atlantis, później kolejno 7, 8, 4, 5, 2, 1, 3 i 6 sezon SG-1, 3 Atlantis i 9 SG-1 równocześnie, następnie 4 i 5 Atlantis, Arka Prawdy i Continuum a dopiero na samym końcu 10 sezon SG-1. Czego w międzyczasie nie załapałem to później jak na spokojnie obejrzałem po kolei to sobie dokleiłem. Pomijając fakt, że 1 i 2 sezon SG-1 pokazali kiedyś w TVN - "wara od tv bo Stargate leci" - słowa mojego brata. Oczywiście zacząłem od filmu z 94' jak tylko pojawił się na VHS, miałem wtedy może z 10 lat i ku zdziwieniu mojego brackiego, wszystko załapałem za pierwszym razem a on musiał 5 razy oglądać żeby wszystko posklejać.

Swoją drogą, to co się wyprawia na AXN to jakaś profanacja - nie dosyć, że źle przetłumaczone to dali tak drętwego lektora, że prawdę mówiąc ivona sobie z tym lepiej radzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones