PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400842}

Gwiezdne wrota: Continuum

Stargate: Continuum
7,1 9 911
ocen
7,1 10 1 9911
Gwiezdne wrota: Continuum
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota: Continuum

Szczerze, czekałem na ten film tak długo, że i tak oglądałem go z zapartym tchem :) Film sam w sobie nie był zły, choć rozczarowało mnie lekko zakończenie...powinni zrobić dłuższy film (chociaż o te 30 min), dzięki czemu byłoby miejsce na bardziej rozbudowaną fabułę i ciekawsze zakończenie...ale ogólnie film mi się podobał...miło było zobaczyć SG-1 znów w akcji. Czekam na kolejny...

ocenił(a) film na 7
dembi4

generalnie nie bylo źle, sam pomysl fabuły całkiem w porządku.. tylko Sam coś niecoś przytyła na buzi przez ostatnie 2 lata.. ;)

zastanawia mnie tylko jedno.. z tego co zrozumiałem Cam cofnął się w czasie, wsiadł na statek transportowy swojego dziadka i uniemożliwił Baalowi zmianę linii czasu..

fajniej byłoby, gdyby to właśnie Cam, który wylądował w 1929, był tym kapitanem i sam powstrzymał Baala.. oznaczałoby to chyba także, że Mitchell byłby własnym dziadkiem :)
z drugiej strony ożenić się z własna babcią, to chyba nic przyjemnego.. :)

ocenił(a) film na 7
mordziax

ale tu niestety poszli trochę na łatwiznę .............

mordziax

hej mam pytanie czy stargate cotinium jest z lektorem i gdzie mozna kupic go z lektorem

ocenił(a) film na 8
rayu84

Z tego co wiem co polska wersja wyszła tylko z napisami. A kupić ją można praktycznie wszędzie. Od stoisk z filmami w supermarketach przez empiki po internet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones