PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531760}
6,1 9 487
ocen
6,1 10 1 9487
6,2 15
ocen krytyków
Habemus Papam mamy papieża
powrót do forum filmu Habemus Papam - mamy papieża

He he

użytkownik usunięty

jaki życiowy.Benedyktowi też się odechciało.

odechciało? człowieku najpierw zostań papieżem, a potem sie wypowiadaj na takie tematy. nie pomyslałeś, że on mial problemy ze zdrowiem? to własnie z jego strony dobrze, ze zdal sobie sprawe z tego wczesniej, nie chciał zostawic Kościoła bez papieża właśnie. nawet nie masz pojecia jaka to jest odpowiedzialność odpowiadac za kazde swoje słowo . kazde z nich moze zmienic poglady ludzi na calym swiecie. a ty widzisz miales tyle czasu na przemyslenie swoich słow a i tak ci nie wyszlo. napisales cos tak durnego. tyle ode mnie!

użytkownik usunięty
Izulka443

Nowy papież ma 78 lat i czeka nas powtórka z rozrywki - nie dość,że wydawał swoich rezimowi na Argentynie to za kilka lat mu się odechce,a Benedykt miał odpowiedzialność nie wydawać księży pedofili,a nowemu polecam igrzyska - księża vs ofiary pedofili.W dup** mam stanowisko i instytucje papieża,bo ja się nie prosiłem,nie dość,że politycy mówią jak żyć to jeszcze kościół się wpierd**

rozumiem, że jesli ty bys byl papiezem to spelnilbys oczekiwania wszystkich ludzi na swiecie ... jesli tak myslisz to albo zostan na serio papiezem - przysluzysz sie dla caaalego swiata , albo po prostu jestes idiota. dziekuje za uwage. AMEN

użytkownik usunięty
Izulka443

ja bym zlikwidował instytucje papiestwa,bo np.niektórzy ludzie nie życzą sobie,aby ktoś spełniał ich oczekiwania.Ateiści,albo ludzie lewicy nie chcą,by Kościół nimi rządził tylko spełniał swe obowiązki dotyczące wiary.

a to kaze ateistom słuchac papieza ?! czlowieku o czym my gadamy w ogole ?! jak nie wierzysz w Boga to nie wierz , przeciez masz tzw wolna wole czlowieku ! ale tez przy okazji nie krytykuj glowy Kosciola. jesli ci sie nie podoba sam fakt istnienia papiestwa sa przeciez inne religie, ale czlowieku na swiecie powinna istniec tolerancja, kazdy powinien szanowac inne religie , a tak jest w wiekszosci z nich . niestety sa rowniez Polacy... ktorzy krytykuja wszystko , bo przeciez oni maja najgorzej, maja narzucane co maja robic ... zrozumialabym jeszcze gdyby to bylo w rzeczywistosci narzucanie pewnych zachowan , pogladow , ale tak nie jest ! nikt ci nie kaze nic robic , czlowiekuuuuuu . kilka wdechooow i powinnno byc troche lepiej. to moja jedyna rada. moze ci sie w tym twoim polskim mozgu cos dotleni i nagle zrozumiesz co piszesz i o kim. pamietaj ! przede wszystkim szacunek i tolerancja ! z Bogiem

użytkownik usunięty
Izulka443

Dlaczego mam nie krytykować papieża i kto mówił,że nie wierze w Boga?Ja nie chce,by kościół narzucał mi swą wolę tak jak większość polskiego społoczeństwa nie chce pisu.

tak po prostu masz tego nie robić - z szacunku . ja juz wypowiedzialam sie na swoj temat i dziekuuuuuje za uwaaaage. nara

użytkownik usunięty
Izulka443

No tak z szacunku mam nie krytykować papieża którego nie popieram to coś nowego.Z szacunku mam nie krytykować też biskupów uprawiających pedofilie i alkoholizujących się arcybiskupów Głodziów też.Ciekawe.

nie mowie ze masz nie krytykowac konktretnych osob , ktore rzeczywiscie minely sie z powolaniem , ale ogolnie ksiezy ani kosciola . NARA

użytkownik usunięty
Izulka443

Czemu mam nie krytykować kościoła?Mam ich nie krytykować,że siłą zmusili Mieszka do przyjęcia chrztu,mam chwalić Krzyżaków i popierać krucjaty religijne i obalenie Saladyna w Jerozolimie?To ma być prawdziwe powołanie kościoła,którego nie powinienem obrażać/Wojny husyckie,palenie czarownic na stosie,krucjaty.

+ nikt ci nie kaze wierzyc w Boga ... ;/

użytkownik usunięty
Izulka443

Ja wierze w Boga nie w Rydzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones