PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531760}
6,1 9 490
ocen
6,1 10 1 9490
6,2 15
ocen krytyków
Habemus Papam mamy papieża
powrót do forum filmu Habemus Papam - mamy papieża

nie pamiętam kiedy ostatnio film mnie tak rozśmieszył i równocześnie zasmucił.
Ale oczywiście, polscy katolicy, którzy chodzą do kościoła raz na ruski rok i nie znają dekalogu, uznają, że ten film jest anty katolicki.

uberalles

Bo oglądają TV Trwam i słuchają Radio Maryja.

Marik1234

bo sluchaja kaczynskiego i caly ten poj... pis.

Lipiniorz25

Dokładnie.

ocenił(a) film na 6
Lipiniorz25

A co mają przekonania polityczne do odbioru filmu o poszukiwaniu samego siebie? Właśnie objawiłeś swoje uprzedzenia i pokazałeś swoją negatywną... polskość.

przemyslav07

negatywna...polskosc?! bo nie jestem zwolennikiem najwiekszego patrioty w historii Polski Kaczynskiego ? zalosne..

ocenił(a) film na 7
uberalles

film mądry i piękny, na pewno to nie jest komedia
szkoda, że większość wypowiadających się na temat tego filmu to buraki,

straszne jak ta amerykanizacja nasiąkła, Polacy nie mają już własnego pomyślunku ani rozumu = wstyd

ocenił(a) film na 8
typisb

Film był naprawdę dobry, ukazujący w sumie , to iż Papież to też człowiek, nie można nim kierować ani zmuszać do niczego! Film polecił mi kolega który teraz jest w seminarium, z początku wydziwiałam ,że nie będę oglądać takiego filmu, ale naprawdę mnie ''wciągnął'' i aż się popłakałam w pewnym momencie. Gorąco polecam 8/10

ocenił(a) film na 5
typisb

Typowa postawa katolika. Jeśli ktoś się z nim nie zgadza to jest to burak, idiota, antychryst, którego trzeba zgnoić. Przykre.

I czym ta "amerykanizacja" nasiąkła?

ocenił(a) film na 7
uberalles

Niestety nasz naród ma klapki na oczach.... ślepo wierzy w Kościół i to co mówią księża... brak im własnego zdania, trzeźwego spojrzenia na religię. Film jest dobry, taki prawdziwy, nie rozdmuchany. Papież to też człowiek, który może mieć obawy, być niepewny, powiedzieć: nie dam rady. Film refleksyjny, z dyskretnym humorem i przymrużeniem oka. Jednak czegoś mi zabrakło.... i tu nie chodzi o happy end.....

ocenił(a) film na 1
uberalles

Nie jestem katolikiem a ten film uważam za totalną kichę i gniot. Po pierwsze nie jest to ani trochę śmieszne (przynajmniej dla mnie), po drugie wkurza mnie ten aktor bo gra zgryźliwego dziada, a po trzecie wątpię żeby na konklawe mogli kogoś takiego wybrać. Miernota.

uberalles

Ale ku**a oszołomy tutaj na filmwebie siedzą. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

ocenił(a) film na 9
uberalles

mam identyczne zdanie na temat tego filmu :)

ocenił(a) film na 7
uberalles

Mnie również się film podobał i rzeczywiście też mnie zasmucił ale były też momenty w których się śmiałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones