PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385052}

Sunflower

Hae-ba-ra-gi
7,4 936
ocen
7,4 10 1 936
Hae ba ra gi
powrót do forum filmu Hae-ba-ra-gi

Widziałam lepsze.

ocenił(a) film na 6

Film bardzo nierówny. Do połowy nawet dobry a potem to już równia pochyła...w dół. Nie podobała mi się reżyseria. Sposób przedstawienia przeszłych wydarzeń był po prostu idiotyczny, w ogóle nie pasował do całości. Tak samo jak nielogiczne i niepotrzebne były niektóre postacie...tych dwóch policjantów i nauczycielki, np.
Główny aktor za to niesamowicie zagrał. Jego przemiana i postanowienia były bardzo pozytywne chociaż na końcu mnie rozczarował. Myślałam, że uda mu się skończyć z przemocą. Film podobałby mi się bardziej gdyby nie ten koniec. Nie zrozumcie mnie źle. Przyzwyczajona jestem do koreańskich produkcji tego typu, gdzie na główny bohater ginie tragicznie i bohatersko ale w tym filmie mnie to po prostu zdenerwowało. Moim zdaniem obraz ten byłby o niebo lepszy gdyby Tae-shik postanowił się nie mścić. Na końcu powinien wrócić do swojej przyszywanej siostry, zaopiekować się nią, zostawić za sobą przemoc, alkohol, więzienie, wyprowadzić się tak jak tego chciała jego matka i żyć szczęśliwie a przynajmniej próbować...to dopiero byłoby odkupienie.

Widziałam lepsze filmy tego typu. Bitter Sweet Life, No Mercy For The Rude, Love Me Not czy choćby nawet Daisy. Słonecznika z czystym sumieniem oceniam jednak jedynie na 6 z możliwych 10. Film jest niezły ale mógł być o wiele lepszy :))

ocenił(a) film na 8
inginessa

Masz racje, zakończenie byłoby wtedy nieco lepsze, lecz to które było nie było takie złe ;) może nieco hollywoodzkie, ale właśnie takiego oczekiwałem bo wiedziałem, że prędzej czy później wybuchnie. Poza tym miałby odejść i pozwolić by ten gangster męczył innych ludzi? Chciał to zakończyć i wiedział, że to najprostsze rozwiązanie ;)

ocenił(a) film na 10
Kehuan

MI z kolei to zakończenie sie podobało,pokazało ono jaki Teasik jest naprawdę i dostarczyło mi to dodatkowych emocji.Teasik zachował się jak prawdziwy człowiek,bo człowiek to taka istota,która po stracie czegoś ważnego zaczyna się mścić,na jego miejscu też bym tak postapi,gdyż nie opanowałbym złości.Ale to moje zdanie ,w koncu każdy ma inne:P

ocenił(a) film na 10
inginessa

Hahahahaha hahahaha ahhahahahaa hahahaha ahahah amuahahahah ahahah muahahahahahaha. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 9
inginessa

Pierwszy raz widzę że ktoś chwali się swoim brakiem wrażliwości i zrozumienia, a do tego jest z tego dumny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones