PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6001}

Hair

7,8 62 216
ocen
7,8 10 1 62216
7,5 22
oceny krytyków
Hair
powrót do forum filmu Hair

Brodway

ocenił(a) film na 10

Czy jest możliwość obejrzenia w Internecie brodway'owskiej wersji musicalu? Jestem ciekawa,
jak wyglądał przed wprowadzonymi zmianami przez Formana.

ocenił(a) film na 8
panny_lane

Nie wiem czy jest taka możliwość, ale jeśli chodzi o różnicę, to słyszałam, że Claude też był hipisem i, że na końcu to on jedzie do Vietnamu :)

ocenił(a) film na 10
The_Who

Również to słyszałam, dlatego tak bardzo mnie ciekawi oryginał :)

ocenił(a) film na 8
panny_lane

Wydaje mi się, że na youtube są różne kawałki, w sensie piosenki, ale czy całościowo..? Nie wiem. W Polsce też czasami wystawiają :)

Tak, Claude był hippisem, a Sheilia aktywistką i to Berger z nią kręcił, a Claude jako tako z Jeanne. Na angielskiej wikipedii jest wszystko napisane.

panny_lane

O zapisie filmowym z 1968 roku nic mi nie wiadomo, ale w 1988 wyszła na CD "ścieżka dźwiękowa" pierwotnej, broadwayowskiej wersji (jest to rozszerzona i zmiksowana cyfrowo wersja winyla z '68), a w książeczce wszystko jest dokładnie opisane i jest sporo zdjęć. Gdzieniegdzie to wydanie jest chyba jeszcze dostępne, a jeśli nie, to poszukaj na Allegro. Nie mylić z soundtrackiem z filmu, dostępnym cały czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones