PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687554}

Haker

Blackhat
5,4 24 163
oceny
5,4 10 1 24163
4,9 11
ocen krytyków
Haker
powrót do forum filmu Haker

Jako informatyk naprawdę nie chciałem się czepiać, ale odpalenie Keyloggera na komputerze gościa z NSA to było po prostu mistrzostwo świata. Film przewijałem tylko na momenty gdy grzebał przy kompie bo całość była nudna i pozbawiona sensu. Kolejna perełka - cipolinka spoglądając na plik w postaci szesnastkowej mówi: "tam jest wirus" dobrze że to nie było w asemblerze na rozkazach procesora bo by się nigdy nie dowiedzieli ;) no ale szacun za zdolności analityczne, a i jeszcze gadki o adresie IP cudo! Reszty nie komentuję. Od strony nie technicznej - czy da się zmierzyć puls człowieka w rękawiczkach taktycznych? Bo u gościa, który leży prawdopodobnie martwy wydaje mi się że mógłby być puls ledwo wyczuwalny.

Tak jak wspomniałem w tytule, film dla początkujących adeptów hackingu, którzy mają ochotę czasem wyskoczyć na miasto i się postrzelać, zaliczyć chinkę i zgarnąć 50 baniek.

A i przypomniało mi się na końcu przy bankomacie.
-Drukować potwierdzenie?
-Nie
-Masz na koncie w ch baniek
WTF?

pabloantonio

(tytuł) instruktażowy? ;]

Wilkolak_Autograf

odpowiedź brzmi: Eagle Eye ;)

ocenił(a) film na 3
pabloantonio

Bankomat pytał, czy ma wydrukować papiórek z potwierdzeniem wypłaty - i go nie wydrukował, zgodnie z życzeniem. Wyświetlenie stanu środków to coś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones