PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=64}

Halloween - 20 lat później

Halloween H20: 20 Years Later
5,9 11 744
oceny
5,9 10 1 11744
4,8 8
ocen krytyków
Halloween 20 lat później
powrót do forum filmu Halloween - 20 lat później

Ciekawa rekonstrukcja

ocenił(a) film na 7

Niczego nowego się nie spodziewałem- w końcu film jest 10. częścią Halloween, więc jakos mnie to odpychało. Zachęciła mnie pozytywna recenzja napisana w "Filmie". i cóż nie zawiodłem się. Film wykorzystuje najlepsze wątki filmow grozy, ale sam w sobie nie jest zbyt oryginalny. Mimo to bardzo dużo momentów strasznych, dużo ciekawych pomysłów, ciągłe napięcie i bardzo poprawna reżyseria. Jedynie dwie rzeczy mnie denerwowały: jak możliwe, że jak bohaterka wbiła w goscia 4 noże, 3 razy rąbeła go siekierą, wpiła toporek w plecy, zrzuciła z piętra, wyrzuciła przez przednią szybe w pędzącym aucie, przejachała, wbiła w drzewo on jeszcze żył...? Druga rzecz to, jak bohaterka cos sobie przypominała, muzyka stawała się coraz głośniejsza i nagle... BUM, w najmniej oczekiwanym momencie "wpadała" na: szefa, kochanka, syna, ucznia, koleżankę, sąsiadkę, policjanta. Rozumiem jakby była jedna taka scena, a nie 10. Po za tym film straszny i w miary inteligentny. jest opisem skrajnej paranoi, przerażenia i wyczerpania 7-/10

Misiu

ten co wyleciał przez wybitą szybe to nie był michael!!!to był sanitariusz króremu michael zmiażdżył krtań i przebrał go w swoje ciuchy...

użytkownik usunięty
Misiu

"film jest 10. częścią Halloween" - ale ubaw XD

film jest 7 częścią serii o Myersie. tyle z moich uwag. a co do reszty twojej wypowiedzi to się zgodzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones