PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=64}

Halloween - 20 lat później

Halloween H20: 20 Years Later
5,9 11 735
ocen
5,9 10 1 11735
4,8 8
ocen krytyków
Halloween 20 lat później
powrót do forum filmu Halloween - 20 lat później

Cosie stało z doktorem loomisem ?czyżby umarł?

ocenił(a) film na 10
seba_1997

No tak.. Donald Pleasence zmarł. Jeśli oglądałeś Halloween VI: Przekleństwo Michael'a Myers'a to na napisach końcowych wyraźnie jest napisane " Film dedykowany jest ku pamięci Donald'owi Pleasence .:)

ocenił(a) film na 7
MansonBest

to to wiem ale jaka była przyczyna zgonu w filmie?

ocenił(a) film na 7
seba_1997

jeśli chodzi o to jak umarł w starej serji to nie wiem.Ale w nowej zginał w Halloween 2 (2009) został zabity przez Michaela.zabił go duzym nożem.

ocenił(a) film na 7
Kamtaro1994

akurat nowe cześci to mam na dvd i widziałem ale dzieki

użytkownik usunięty
seba_1997

nie zostało to pokazane - zarówno w H6 jak i H666: Producers Cut. W tym drugim wyjaśniono jednak co to za przeraźliwy krzyk na samym końcu zwykłego H6.

SPOILER - Znak Thorna przechodzi na Loomisa (to on krzyczy), Wynn mówi mu że to teraz jego gra, a Michael wychodzi ze szpitala przebrany w czarny kapelusz i płaszcz. KONIEC SPOILERA

Z przebiegu filmu H20 po prostu dowiadujemy się, że zmarł i tyle.. należy jednak pamiętać, że H20 kontynuuje wątek z H2, uznając wydarzenia z H4,5,6 za nie byłe.

Co do ostatniego się nie zgodzę. Laurie mówi przy rozmowie na łóżku z Willem, że jej siostra upozorowała swoją śmierć (tak to przynajmniej zrozumiałem), co wyjaśniałoby poniekąd skąd wzięła się postać Kary Strode w części szóstej (z samego filmu to nie wynika). Racja, osoba Jamie jest całkowicie pominięta, a wątpliwe jest to żeby matka nagle zapomniała o swojej zamordowanej córce. Powiedziałbym więc raczej, że za niebyłe uznano części 4. i 5. oraz pewne wątki części 6. Trochę to pogmatwane, ale to wydedukowałem na podstawie wszystkich widzianych przeze mnie części :) O znaczeniu części trzeciej dla postaci Laurie Strode chyba nie warto się wypowiadać... XD

użytkownik usunięty
Soffcik

pominięto wątki tak jak napisałem pd H3-H6, obejrzyj chociażby wywiad z Jamee Lee w dodatkach z planu, tłumaczy też ona nawet dlaczego posunięto się do takiego korku.

ocenił(a) film na 6
Soffcik

Karen Strode - to jest raczej kuzynka Laurie!!! Bo ojciec Karen Strode to był brat ojca Laurie!!!

ocenił(a) film na 7
seba_1997

Loomis zginął na koniec drugiej części w eksplozji w szpitalu bo tak jak zaznaczył kolega wyżej ten film pomija wątki z części 4-6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones