PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=64}

Halloween - 20 lat później

Halloween H20: 20 Years Later
5,9 11 735
ocen
5,9 10 1 11735
4,8 8
ocen krytyków
Halloween 20 lat później
powrót do forum filmu Halloween - 20 lat później

Moja opinia na temat filmu .

użytkownik usunięty

Ogólnie średnia część bo akcji z Michaelem było mało jedynie na początku i na koniec nam zaserwowali a środek to nic ciekawego , tak więc ujdzie jako tako ale szału nie ma zbytniego ;/ Co mogę powiedzieć o początku taki sobie michael zabija tam jakiegoś nastolatka łyżwą tak wyglądają chociaż jego zwłoki ;) I podrzyna gardło jakiejś kobiecie .Co dalej na końcu mamy jak dochodzi do jego konfrontacji z siostrą.Najlepsze było na koniec jak mu odcięła głowę ,szkoda że potem w części kolejnej okaże się że to nie był tak naprawdę Michael ;) No ale co do morderstw w tej części to Michael jako tako się niby wykazał , w środku filmu mamy nic ciekawego i nuda jakich wiele ;/ Dopiero jak mamy prawie 20 minut do końca seansu zaczyna michael grasować tak już na całego . Jedyne co było dobre to jak gonił syna swojej siostry z dziewczyną i oni przed nim uciekali i zamykają furtkę ale kluczyk został w pobliżu michaela ,albo jak michael wywracał jakieś stoliki pod którymi turlała się jego siostra i potem jak zleciał w dół i się ładnie rozbił .Sam koniec byłby nawet dobry gdybym nie wiedział że jednak to nie był michael ;/ No ale i tak ta scena jak wyciąga tę rękę wygląda tak jakby to był michael .Co do filmu to napięcie było tylko wtedy jak Michael ganiał za swoją siostrą i ona się na niego z ukrycia rzuciła . Tak to było jako tako jak zabija partnera swojej siostry i jakąś dziewczynę zabił jak chciała uciekać jakąś windą .Tak więc to była taka mało przekonująca mnie część . Chociaż koniec mnie się w miarę podobał bo było tak emocjonująco .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones