PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=64}

Halloween - 20 lat później

Halloween H20: 20 Years Later
5,9 11 744
oceny
5,9 10 1 11744
4,8 8
ocen krytyków
Halloween 20 lat później
powrót do forum filmu Halloween - 20 lat później

prawie doskonały

użytkownik usunięty

gdyby nie kilka drobiazgów, film jako kontynuacja może by otrzymał 10. alternatywna wersja wydarzeń z Michaelem na czele zrobiła na mnie ogromne wrażenie. no i sentyment, był to pierwszy Halloween z jakim miałem styczność;) 9,5/10

ocenił(a) film na 7

Ha, dla mnie to też był pierwszy "Halloween". Ech, pamiętam, jak przeglądałam program telewizyjny i zobaczyłam, że na "Ale kino" puszczają "Halloween 20 lat później". Pomyślałam - dobra, zobaczę, o co chodzi z tym gościem w masce, o co tyle krzyku.

A potem się zaczęło. Ściągnęłam oryginał Carpentera i...wpadłam w nałóg od Michaela Myersa. Sprowadziłam z Irlandii wszystkie części "Halloween", dokupiłam te wydane w Polsce i mam komplet. Jeszcze tylko "Halloween Roba Zombiego". Nie żeby jakoś specjalnie przypadł mi do gustu remake, ale kupię ze względu na Michaela.

ocenił(a) film na 5

Absolutnie się nie zgadzam. Moim zdaniem "H:20" sporo brakuje do doskonałości, ale to tylko moje zdanie. Ja "przygodę" z Michaelem zaczynałem od oryginału Carpentera. Pamiętam, gdy miałem 6 lat wypożyczyłem go z wypożyczalni kaset VHS. Niesamowity horror, zrobił na mnie piorunujące wrażenie. I od tego się zaczęło. Z drugiej strony to szkoda, że wy nie zaczęliście oglądać serii właśnie od tej części. Jest zdecydowanie najlepsza.

ocenił(a) film na 7
Ceglas

Masz rację, też bym wolała zacząć swój "romans" z Michaelem od oryginału Carpentera, ale ważne, że "H20", choć wiele mu brakuje, miał w sobie " to coś", by mnie zachęcić do sięgnięcia do początków serii.

Ceglas

Wypożyczyli 'taki' film sześciolatkowi, a później jego rodzice pozwolili mu go obejrzeć? Ja w tym wieku oglądałem bajki ;)

ocenił(a) film na 5
Kartyl

Jak się było z rodzicem to czemu mieliby nie wypożyczyć? To było dawno temu. Bajki też oglądałem, ale to twoja strata już, że nie mogłeś horrorów oglądać.

Ceglas

Nie napisałem, że nie mogłem oglądać, chyba wydaje ci się, że jesteś jasnowidzem. Nie rozumiem też czemu miała to by być dla mnie strata - po prostu wtedy się tym nie interesowałem.
"...miałem 6 lat wypożyczyłem go z wypożyczalni..." - 'zabrzmiało' jakbyś go sobie sam wypożyczył więc tak napisałem. Swoją drogą tam był tzw. emotikon, więc było to napisane z przymrużeniem oka.

ocenił(a) film na 5
Kartyl

Fakt, może źle to napisałem i można było odebrać to w dwojaki sposób. Jasnowidzem też nie jestem...hehe... :-)

Ceglas

A szkoda bo miałem kilka pytań... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones