PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495704}
5,5 9 233
oceny
5,5 10 1 9233
4,8 6
ocen krytyków
Halloween II
powrót do forum filmu Halloween II

Ja rozumiem krwawy horror, rzeźnik który zabija z jakiegoś motywu albo bez motywu, po to są między innymi horrory tego typu, ale niech to będzie też w jakichś realiach osadzone, jedynka jeszcze jakiś tam klimat miała niezły ale dwójka niestety kompletnie zawiodła wg mnie... A nierealne syt lub mało realne, to na dzień dobry u kolesia stwierdzają zgon a potem okazuje się że żyje, ja rozumiem że jest to jakoś nieco prawdopodobne ale mało, zdarzało się to na świecie czasami ale to mocno sporadyczne przypadki i prawie nierealne, ale pal licho, ok idźmy dalej... kolejny to taki że pomimo że już dużo ludzi się dowiedziało że on powrócił i żyje, policja także się dowiedziała, to gdzie jaka kolwiek obława i zwiększone patrole, ściągnięte posiłki?? Nie było nic takiego, nie było pomimo tego że wiedzieli wszyscy co działo się rok temu, ile osób zginęło i z kim mają do czynienia, w normalnych syt dawno byłaby obława i przydzielone patrole oraz ochrona komu trzeba i to konkretna a tu jeden jakiś tam policjant pojechał sobie na rozkaz szeryfa do jednej kobitki i wszystko... dalej absurd taki jak kolo w barze z tą prostytutką ma rewolwer i podchodzi do dwumetrowego kolesia z nożem jak by się chciał z nim witać :-D Nikt tak nie podejdzie mając broń w łapie, kolejny absurd że ta jego siostra Lori idzie z płaczem do tych dwóch dziewczyn a później co... imprezki jej się z uśmiechem na gębie zachciewa?? Kolejny jak dwie dziewczyny wchodzą do tego domu gdzie ta trzecia koleżanka zamordowana, wiedzą i widzą co się dzieje, krew w domu, coś nie tak i zachowanie kompletnie nierealne, absurdalne, dawno normalna przeciętna osoba by uciekła, biegła po pomoc albo już nie wspomnę że nie weszła by dalej do domu a zwłaszcza ta dziewczyna która rok temu przeżyła traume z tym związaną i gdzie taka osoba by wlazła do tego domu... Nierealne. A na koniec obława w stodole, w pewnym momencie strzelili do niego i padł rzeźnik w tej stodole, Ci którzy strzelili to widzieli i co... Jak te sieroty stali dalej nie wchodząc do środka...?? Naprawdę ja rozumiem wiele ale tyle absurdów psuje jak dla mnie film kompletnie, film kompletnie nie udany. Wiem, wiem... ktoś może powiedzieć że to tylko film :-) Mimo wszystko za dużo przegięć :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones