PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838819}

Halloween zabija

Halloween Kills
4,9 10 108
ocen
4,9 10 1 10108
4,2 17
ocen krytyków
Halloween zabija
powrót do forum filmu Halloween zabija

O czym to będzie opowiadać?

ocenił(a) film na 7
KisielowskiMK

Akcja będzie miała miejsce tej samej nocy, Michael uciekł z piwnicy co zostało pokazana w krótkim teaserze (zobacz go sobie chociażby na instagramie Jamie Lee Curtis) :D Oprócz tego pojawi się postać Tommyego Doyle’a, Lindsey Wallace i pielęgniarki Marion - wszyscy znani z oryginału.

ocenił(a) film na 6
IceOrangePL

Dzięki za odpowiedź i nie mogę się doczekać.

ocenił(a) film na 9
KisielowskiMK

Słyszałem pogłoski że podobno ma to być coś w podobie do Halloween 2 z '81 roku.

ocenił(a) film na 7
MansonBest

Będzie sporo nawiązań do pozostałych sequeli, ale będą one luźne.

KisielowskiMK

Jest pierwsza zapowiedź!
https://www.youtube.com/watch?v=rHhZDYVoV7w
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 8
KisielowskiMK

Tak jak kolega napisał ze po wpuszczeniu Myersa w pulapke gdzie miał spłonął żywcem strażacy gasza pożar a on z zemsta dalej podąża za J.L.Curtis siejac zniszczenie i śmierć na swojej drodze.Akcja się dzieje niecałą godzinę po części pierwszej gdy dom prawie doszczętnie spłonął. Raczej nie będzie nawiązania do H2 Carpentera bo temat Myersa i szpitala był też w H2 Roba Zombie.Było by naprawdę chore by po raz trzeci i znów w kontynuacji był szpital i zabijający tam Michael.Przekonamy się już 22 października w którym kierunku skręcił reżyser i czy będzie delikatnie nawiązywał do starych serii czy nie będzie za dużo kopiowania.Czuje ze czeka nas jeden z lepszych horrorów tego roku.Też tak czujesz?

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

dzisiaj ogladalem chłop przezyje ten odcinek hehehe

ocenił(a) film na 8
zarobass

Od początku było wiadomo ze przeżyje bo ten reżyser zrobił 3 części. Za rok ma wejść HALLOWEEN END czy jakoś tak. Ale raczej nie zabija Michała Majerskiego bo musi być otwarta furtka dla innych reżyserów :)

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

wiem i bardzo sie ciesze

KisielowskiMK

Powiem ci że obejrzałem właśnie film w kinie i sam nie bardzo wiem o czym opowiada, od cholery wątków, kilkukrotnie zgubiłem się z fabułą, dziwny Halloween i już nie ten Halloween

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones