PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838819}

Halloween zabija

Halloween Kills
4,9 10 112
ocen
4,9 10 1 10112
4,3 18
ocen krytyków
Halloween zabija
powrót do forum filmu Halloween zabija

Halloween 2021

ocenił(a) film na 7

Przyznam że zaskoczył mnie pozytywnie, trzyma klimat, w końcu ilością ofiar dorównuje innym slash'erom, co nie jest oczywiście najważniejsze w tym wypadku ale takie fajne zakończenie. Natomiast ciekawi mnie co dalej, z innymi slash'erowcami jest tak że główna postać może powracać bez końca, tutaj Michael się starzeje, ciekawi mnie jak to rozwiążą. \film ma gigantyczny potencjał jako że Halloween jest co roku.

ocenił(a) film na 8
Mirek_sdfgs

Witaj MIREK MIRKOWSKI MIRKIEWICZ :)!Nie rozumiem tej fali hejtu jaka się wylała na H2021 bo są o wiele gorsze horrory które mają wyższa ocenę. Nie ukrywam ze juz 12 rok czekam na nowy PIĄTEK TRZYNASTEGO i ciągle nic bo Jason zawsze ma potencjał a głupich ofiar nie brakuje.Jedyna rzeczą jaką bym zmienił w H2021 to idiotyczne ofiary naprawdę wolnego Myersa które prawie nie uciekają.Scena ze strażakami świetna krwawa ale nie rozumiem jak kur.wa można widzieć gdy ktoś zabija na twych oczach twoich 2 kolegów a ty stoisz jak piz.da nie rzucasz butli i maski i nie uciekasz. Stoisz i czekasz na śmierć. A wystarczyło to zrobić na szybko i z nienacka jak na początku W.M.OCZY2006 gdy mutant kilofem zaatakował badaczy.On ich szybko zaskoczył i ich zgony wyglądały sensownie a scena bardzo podobna do H2021.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones