PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161966}
6,1 22 821
ocen
6,1 10 1 22821
5,8 8
ocen krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

Co to ma być???

ocenił(a) film na 1

Ani to interesujące, ani straszne. Totalne badziewie. Najpierw łazi dziecko i morduje, potem dorosły i
morduje. I to jest cały, hm... sens tego czegoś szumnie nazywanym filmem. Już ciekawsze są filmiki na
YT o wypadkach.

użytkownik usunięty
Orgelbrant

Dokładnie. SPOILER !!! Kilku facetów prowadzi go w łańcuchach,a on wszystkich zabija i się uwalnia , dziewczyna z chłopakiem leżą na łóżku i całują się a on stoi nad nimi a oni go nie widzą i oczywiście morduje ich ,chodzi po domach wszędzie gdzie chce, dostał kilka kulek ... i wstał i dalej mordował. Tragedia!

ocenił(a) film na 7

90% horrorow i thrillerow ma podobna fabule... nie wiem czego innego sie spodziewalas.

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

Z tym się akurat nie zgodzę że aż 90%. Może po prostu inne filmy oglądamy, ale każdy może mieć swoje zdanie.
Mnie akurat ten film się nie podobał.
Pozdrawiam:)

Widocznie nie wiesz czym jest slasher.

użytkownik usunięty
_Zero_

Tak się składa że wiem ale nie każdy thriller to slasher i proszę nie atakować bo to forum jest po to aby każdy mógł wyrazić swoją opinię .

Nie atakuję Cię. Gdzie niby Cie zaatakowałem? Halloween to seria, której początek właściwie zapoczątkował gatunek slasherów. Niech Cie więc nie dziwi, że remake (czy tam reboot) pierwszej części posiada elementy charakterystyczne dla slasherów (jak np. prawie nieśmiertelny zły). To nie jest thriller, tylko slasher.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones