PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744328}
5,8 25 322
oceny
5,8 10 1 25322
6,2 24
oceny krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

Przy czym,trzeba sobie zadac pytanie,CO TO JEST HORROR?Z zasady nie oglądam horrorów;tego wcześniejszego chyba nie widziałam,ale z chęcią po niego sięgnę..Czy "horror" to film na którym człowiek MA SIĘ BAĆ,bez wzgllędu na temat?Mnie się zdawało że horror to film nierzeczywisty,o strachu jedynie PRZED DUCHAMI! Ten tu,film,obrazuje scenariusz BARDZO PRAWDOPODOBNY! Z horrorem ma wspólny tylko czas dziania się-wieczór halloweenowy!A tak-może się zdarzyć ZAWSZE I WSZĘDZIE!Czy "Milczenie owiec" to Horror?Nie? Dlaczego?Przecież to taka sama,niemal historia!Psychol ucieka i też morduje!Może jest..bardziej wyrafinowany w wyborach;jest wszak genialnym psychiatrą,o wysokim IQ i nie "bierze wszystkiego jak leci",ja ten,tutaJ! Też..NAKŁADA SOBIE MASKĘ ze skóry zaatakowanego strażnika ,by móc dalej uciec!Ale to nie horror!To thriller kryminalny!Tak jak ten tu,film!Naprawdę;porządnie zrobiony i zagrany! To zła klasyfikacja;horror!To thriller kryminalny,BO PRAWDOPODOBNY! Ktoż zwrócił uwagę,że .."jest niezniszczalny"..To jest fakt medycznie udowodniony,że taki chory psychiatrycznie ,w stanie ataku-nie odczuwa tak dotkliwie odnoszonych obrażeń!Są na to udokumentowania w necie! Zaś..samo zakończenie mogłoby zawierać obietnicę!A właściwue dwie obietnice:że mu się jakoś ,cudem-udało przeżyć ten pożar(dlatego słychać jego dyszenie),i ..druga,o wiele bardziej wyrafinowana;że WNUCZKA,posmakowawszy rozkoszy wbijania noża w żywe ciało- zapragnie tego w przyszłości,na większą skalę!Wszak..ma geny tego zabójcy!:-))) To..być może obietnica i..szansa na następne filmy!Dziś ,przepraszam!- produkowany jest taki filmowy chłam,że takiej klasy ..thriller kryminalny-chętnie obejrzę,choć będę wiedziała,że główni bohaterowie na pewno przeżyją!:-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones