PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744328}
5,8 25 273
oceny
5,8 10 1 25273
6,2 23
oceny krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

Tylko jakieś dwie na Metacritic są poniżej 80%, ale cała reszta, czy to na IMDB, czy na Rotten Tomatoes, jest od 80% wzwyż. Jestem bardzo ciekaw tego filmu, a to na całe szczęście, już niedługo!

ocenił(a) film na 4

Nie rozumiem tej oceny, film w moim mniemaniu taki sobie. Przewidywalny do bolu. Ja ogladalam wiekszosc filmow Halloween, moj partner nie widzial ani jednego i po tym mielismy to samo zdanie. Bardzo sredni. Dla mnie momentami byl smieszny. Choc byl jeden twist i to byla jedyna scena, ktora mnie zaskoczyla.

użytkownik usunięty
hadiab

Ja zobaczę ten film prawdopodobnie w przyszłym tygodniu i wtedy dowiem się, jak naprawdę jest. Widzę, że opinie na temat tej kontynuacji są bardzo różne i dobrze, to jeszcze bardziej zachęca mnie do seansu :D

hadiab

Przewidywalny do bólu a jednak Cię zaskoczył? xD

ocenił(a) film na 4
nevler

Tak, ale tylko jedna scena.

użytkownik usunięty

Poczekaj. Zawsze można liczyć na polskie fora, gdzie polaczki będą dawały niską ocenę. Wszędzie na świecie film u widzów ma średnią powyżej 7, ale oczywiście polaczki muszą pokazać, że są inni i dają ocenę zaniżającą ogólną do 6. Stąd wiem, że jestem na polskim forum, kiedy coś co gdzie indziej jest docenione, w polszy oczywiście ma niską ocenę. Nie, lepiej dać przynajmniej 8 filmom Vegi albo robionym pod publiczkę melodramatom typu Wielki Mike czy Nietykalni. Polaczki rulez. A teraz czekam na wielką obrazę i masę hejtowych komentarzy pod moim. Bo polaczki są przewidywalne do bólu.

ocenił(a) film na 6

polaczkiem jesteś również ty. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 6

bo dobrze zrobiony film ale dało się lepiej

ocenił(a) film na 6

jak ktoś liczy na brutalność to tak średnio

Chcesz obejrzeć Hallowen zapraszamy do nas
https://www.facebook.com/groups/894923897508794/
Jesień, a z nią długie wieczory. Często zastanawiasz się, co tutaj obejrzeć?

ocenił(a) film na 8

Halloween wreszcie doczekało się porządnego sequelu, w którym Myers nie straszy wyglądem a postacie nie zachowują się idiotycznie. :D Szkoda, że musieliśmy na to czekać..... yyyyy.... kiedy wyszła dwójka? xDD Zapraszam też na moją pełną recenzję - https://www.youtube.com/watch?v=6Y-OFJooOqQ

użytkownik usunięty
MrGhostface

Jeżeli chodzi Ci o pierwszą kontynuację filmu Carpentera, to był to 1981 rok :P

ocenił(a) film na 8

Faktycznie, nawet mówię o tym w filmiku. Mam ostre dziury w pamięci ;| Zaskoczeniem jednak na przykład dla mnie było to, że Halloween 8 rezyserował ten sam koleś co dwójkę.... xD

MrGhostface

Postacie nie zachowują się idiotycznie? To trolling, tak? :D No przecież to niemożliwe, żebyś pisał to serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones