PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744328}
5,8 25 273
oceny
5,8 10 1 25273
6,2 23
oceny krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

Moim zdaniem "Halloween 2o lat pózniej"było doskonałym zakonczeniem serii.Siostra upierdzieliła Meyersowi łeb i pasuje.Aż tu nagle "Helloween resurrection".I na diabła było to robić?Odkrecać że zamiast brata zabiła policjanta i potem usmiercać .Dupa i do tego busta rhymes w roli glównej...dno.A teraz to nie wiem jak z tego wybrną.Już pomijam halloweeny Roba Zombiego z Mcdowellem, bo tego sie nie da wogole ogladać.

klamar

Wystarczyłoby 30 sekund żebyś kliknął w mój temat poniżej, gdzie na samym początku jest napisane że nowy film olewa wszystkie części poza pierwszą ;)

http://www.filmweb.pl/film/Halloween+Returns-2018-744328/discussion/Najnowsze+In formacje,2944753

nevler

Jak można nie uwzgledniac chociazby ressurrection gdzie zagrala JL Curtis...? Sie pytam jak? Czesci Roba Zombiego to zupelnie co innego .Inni bohaterzy inna historia..A to ze Carpenter sie za to wezmie nic nie zmienia.Usmiercili JL i koniec .Albo nowy epizod albo niech sobie dadza spokoj.60 letnia Curtis bedzie biegac za Myersem ktory pewnie ma z 70 albo i wiecej lat parodia.

klamar

A jak Resurrection i H20 mogły nie uwzględnić części 3-6? Ano jakoś mogły. Czemu twórcy części 3 zupełnie olali poprzedni filmy? Bo mogli. Twórcy mają wolną rękę i mogą robić co im się żywnie podoba, żeby tylko miało to sens (a według tego co wiadomo do tej pory to ma, bo szczerze mówiąc olanie wszystkich sequeli jest w tym wszystkim najlepszą decyzją z możliwych, bo poza drugą częścią z 1981 wszystkie ssały ostro).

ocenił(a) film na 8
nevler

Nie do konca się zgodzę ze wszystkie ssały , poza 2 , 4 też była niezła

ocenił(a) film na 8
arieljarosz

I oczywiście H20

użytkownik usunięty
klamar

Każde spotkanie rodzeństwa M. zapowiadane jest jako ostateczne...

Tylko, że w tym filmie Laurie i Michael nie są rodzeństwem.

ocenił(a) film na 7
klamar

Ressurection nie jest takie zle jesli wyzucimy niepotrzebny poczatek i przyjmiemy za ta czesc dzieje sie przed H20 i Michael wraca do domu i zastaje u siebie na hacie big brothera, a poprzednia czesc dzieje sie po tej to film jest calkiem spoko.

ocenił(a) film na 7
lsd909

Oczywiscie to zalozenie. Nowa czesc neguje wszystkie sequele tak jak pierwowzor w polowie. Jest klimatyczna i calkiem sprawnuw zrealizowana. Tylko szkoda, ze nie ma happy endu :)

ocenił(a) film na 8
klamar

Nooo... w sumie to dobrze że zdecydowali się zignorować wszystko co działo się po pierwowzorze. xDD Faktycznie próba wyjaśnienia czegokolwiek byłaby prawdziwą porażką. Nie wiem czy wiesz, ale Jamie Lee Curtis podpisując kontrakt na H20 od razu zgodziła się na sequel - co sprawia, że zakończenie filmu traci w moich oczach. :D Zapraszam też na moją pełną recenzję nowego Halloween ^^ https://www.youtube.com/watch?v=6Y-OFJooOqQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones