PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744328}
5,8 25 309
ocen
5,8 10 1 25309
6,2 24
oceny krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

mimo iż niechciałbym żeby kontynuowany był oryginał to jeszcze bardziej był nie chciał żeby kontynuowany był remake bo bardzo mi się nie podobał, szczerże mówiąc chciał bym gdyby powstał film z serii Halloween który nazywał by się tak "Halloween : Sezon czarownic 2". bo może niektórym się nie podobał ten film ze względu na to że niebyło Michaela ale mi się podobał bo już za dużo było tego Michaela.

ocenił(a) film na 8
Eplay

Za dużo Michaela?

Ja naprawdę się nie śmieję, ale "Halloween" to właśnie Michael Myers, tak jak "Piątek 13." to Jason Vorhees (lub Pamela, ale również Vorhees) a "Koszmar..." to nic innego jak Freddy Krueger.

Jest tyle horrorów w archiwum, lepszych lub gorszych (również o wiedźmach), ale Tobie akurat ubzdurało się obejrzeć (absolutnie nie OGLĄDNĄĆ!) klasyka bez klasyki. Też mi...

kondor82

Ja nic nie mam do takiego jasona (do czesci 6) do freedyego tez nie ale michael myers ciagle ginie zeby okazalo sie ze przezyl. No gosc dostal 6 strzalow nie oszukujmy sie jest mocno naciagane to ze przezyl

ocenił(a) film na 8
Eplay

Horror = zjawiska nadprzyrodzone.

Dorośnij!

kondor82

Jesli chcialbym obejrzec cos o duchach to bym wlaczyl Obecnosc. Halloween nie jest zle ale ogladajac halloween licze na slasher a nie na seryjnego morderce ktoremu jak wlozysz granata do dupy to przezyje. Czy gdzies w tym horrorze jest powiedziabe ze mayers to duch? NIE. Gdzie tu jest sens dostal 6 strzalow i przezyl... a i horror nie rowna sie zjawiska nadprzyrodzonym to zalezy od podgatunku horroru np. Slasher, snuff, gore

ocenił(a) film na 8
Eplay

Snuff, gore - thriller a nie żaden horror.

kondor82

I koszmar z ulicy wiazow od razu jestem gitowy ze ogladam film o duchu ale jak ogladam halloween w ktorym morderca nie jest duchem i dostanie 6 strzalow i przezyje to to glupie jest mam nadzieje ze w tej czesci go oatatecznie zabija

ocenił(a) film na 8
Eplay

O rany, to nie oglądaj, człowieku. Jakiś megaból dupy Cię dopadł przed świętami?

kondor82

Dobra skonczmy ten cholerny temat ale jesli uwazasz ze guinea pig: kwiat ciała i krwi. Ktory jest filmem gore jest thlirerem to ja nie wnikam ale powiedz tylko czy to bedzie sequel remaku cxy sequel halloween : powrot ?

ocenił(a) film na 8
Eplay

A dlaczego miałbym go nazwać horrorem? Bo jest makabryczny? Przecież przedstawione tam "wydarzenia" były wynikiem działania "zwykłych" (o ile można tak nazwać chorego psychopatę) ludzi a nie nadludzi, czy tworów wyobraźni. Dlatego mimo swego szokującego wydźwięku "Guinea pig" jest dla mnie thrillerem (zanim cokolwiek odpowiesz, sprawdź w słowniku znaczenie tego słowa)

Info odnośnie tego filmu można znaleźć w sieci. Zamiast marnować czas na forum, wysil się nieco bardziej.

kondor82

Tym zdaniem koncze temat
Wydarzenia w pile tez sa przez zwyklego czlowieka robione a jest horrorem. Jasob tez jest czlowiekiem (do 6 czesci) tylko nieco walniętym. I nie odpowiadaj juz na ti

ocenił(a) film na 8
Eplay

Dlaczego mam nie odpowiadać? Znasz się cokolwiek na pięknej sztuce erystyki?
"Piła" to jak najbardziej krwawy i wymyślny thriller. Co sprawia, że uważasz wspomnianą serię za horrory? Rozerwane ciała, urwane żuchwy, pomysłowe tortury? Czy może czegoś nie dostrzegam?

kondor82

Uwazanie ze horror to tylko zjawiska paranormalne jest glupie, to tak jakby powiedziec ze film historyczny musi byc o drugiej wojnie swiatowej

ocenił(a) film na 8
Eplay

Kompletnie nie trafiłeś z przykładem, przez co wnioskuję, że w ogóle nie zrozumiałeś mojego toku rozumowania.

A wydawało mi się, że wyłożyłem wszystko najprościej, jak się da.

Głupie? Dorośnij.

kondor82

Z przykładem trafił w 10 akurat za to Ty nie umiesz sobie z tym poradzić, przyznać się do błędu i leczysz kompleksy uwagami typu dorośnij i sugerowaniem, że mimo iż coś jest proste ktoś tego nie zrozumiał.... i kto tu powinien dorosnąć... Poza tym w necie można poszukać, ale czerpać wiedzę z rożnych źródeł i pytać oczekując normalnej odpowiedzi zamiast ciągnięcia jałowej dyskusji też można. Można ciekawie podyskutować przy okazji na temat, a można też się na kimś "wyżywać", wybór zawsze należy do Nas.

Eplay

Za dużo Michaela ?!
To tak jakbyś zjadł Hamburgera bez kotleta bo za dużo mięsa.


pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Eplay

Powiem tyle:
1 - gore, snuff, slasher, canibal, vampires, werevolwes jak bardzo to nie byłoby straszne to nadal będzie to horror, bo horror to nie tylko zjawiska nadprzyrodzone.
2 - Lepiej po prostu zapomnieć o wszystkich częściach po "Halloween II", bo to było strasznie naciągane.
3 - pisząc "dorośnij" i wypisując głupoty tylko pokazujesz swoją głupotę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones