PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 099
ocen
6,7 10 1 78099
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Błąd w fabule?

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czy dobrze myślę ale skoro Darth Maul pojawił się w filmie, to kiedy dzieje się akcje?? Odnoszząc do sagi Gwiezdnych Wojen przypuszczałbym, że tuż przed IV częścią i Han z Chewbaccą lecą na Tattoine gdzie poznają Luke'a. Dart Maul natomiast został poćwiartowany w I części czyli kilkadziesią lat wcześniej. Myślicie że połówka Darta Maula mogła by wystapić w filmie? W sumie w połowie robot to nic dziwnego u tych wszystkim z mieczami. Trzeba dodać, że w filmie siedział a do tego nogi nie są potrzebne.

ocenił(a) film na 9
alek_ryrych

Nie wydaje mi się to błędem, bo mógł siedzieć, a szata zasłaniać jego dół... ale przyjrzę się, bo idę jeszcze raz.

ocenił(a) film na 9
alek_ryrych

Wszystko jest jak w najlepszym porządku :)
Darth Maul przeżył pojedynek z Obi-Wanem w pierwszej części. Później jego postać została rozwinięta w serialach animowanych "Wojny klonów" i "Rebelianci".
Maul od pasa w dół ma mechaniczne nogi i też je widać w filmie. Swoją drogą planeta o której wspomina czyli Dathomira jest jego światem rodzinnym :)

ocenił(a) film na 9
Einherjer

Widać te nogi? Ja tylko zwróciłam uwagę, że jakoś staro tam wygląda ;)

ocenił(a) film na 9
Nyasagi

Widać było :) No staro, bo wydarzenia mają miejsce ze 22 lata po jego "śmierci" :D

ocenił(a) film na 9
alek_ryrych

Przecie się poskładał i występował już w Rebeliantach czy gdzieś tam. Ale też nigdy nie uznawałem jego przeżycia, a teraz... Trzeba czekać na kontynuację. Mnie cholernie ciekawi, co dalej z Qi'rą, z Maulem, z Enfys Nest i powstaniem tej właściwej Rebelii.

ocenił(a) film na 8
alek_ryrych

Maul przeżył (choć dużo za to zapłacił) i po swoim powrocie postanowił stworzyć syndykat przestępczy, podlegali mu m.in. Mandalorianie, Huttowie, Pykowie, Czarne Słońce. Z Obi wanem spotykał się jeszcze kilka razy (zabił jego ukochaną) do ich ostatniego spotkania na Tatooine 2 lata przed Nową nadzieją (8 lat po tym filmie).

ocenił(a) film na 7
alek_ryrych

Co sądzicie o połączeniu Snoke'a z Maulem? Tylko sam się zastanawiam kto byłby mistrzem a kto uczniem. Może doczekamy się rozwinięcia wątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones