PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 040
ocen
6,7 10 1 78040
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Bardzo ciemny film

ocenił(a) film na 8

Cześć. Czy wy też macie wrażenie, że fipm był bardzo ciemny? Ja uważam, że to sprawa lipnego wyświetlania ( byłem w Multikinie). Stąd to pytanie aby porównać opinie i znależć przyczyne słabego odbioru filmu. Dziękuje i Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Jimbanano

Również odniosłem takie wrażenie I również byłem w multikinie.

ocenił(a) film na 7
Jimbanano

Także byłem w Multikinie (Poznań Galeria Malta - sala nr 2) i cholera mnie brała z tym obrazem. Ciemno-szare coś, zwłaszcza w pierwszych 30 min. filmu.

Jimbanano

Nie.

ocenił(a) film na 1
Jimbanano

W innych kinach filmy nie są aż tak ciemne (specjalnie zmieniłem kino żeby sprawdzić) dla tego przestałem chodzić do multikina

ocenił(a) film na 9
Jimbanano

Podczas niektórych scen kolory były dość szarobure i mało nasycone, ale to chyba specjalnie tak zrobili. Byłam w Cinema City i wcale to nie przeszkadzało. Może faktycznie Multikino coś uwaliło z obrazem.

Jimbanano

Zabrze multikino sala nr5 - tragedia, jakbym oglądał film w okularach słonecznych, na tyle mnie to bolało że zgłosiłem to obsłudze "sprawdzimy ale to chyba taki klimat filmu" . ręce opadają... już wcześniej w multikinie zdażyło mi się że obraz był bardzo ciemny, ale dotyczyło to 3D. Tym razem 2D - tragiczna jakość obrazu, odbierało całą przyjemność z oglądania bardzo fajnego filmu. Muszę zobaczyć jeszcze raz w IMAX.

ocenił(a) film na 10
Jimbanano

Ten film zawiera poprostu mroczny klimat ,który jest brak w TFA i TLJ .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones